Sbohem přihláško!

27. srpna 2010 v 22:23 |  Začátky
Takže dneska se stala velká věc :) Vlastně, když se to tak vezme, tak to zase až tak velký nebylo :D Ale byla jsem u Barči ve SA a ta mi řekla, že přihláška je kompletní, že se to odešle do USA a pak... snad... už... už by jako bylo na čase!!! Ale víte co ... oni si na to nechaj čas a zas až tolik to hrotit nebudou :D Takže doufam, že do konce září by se to mohlo odeslat do Ámeriky a pak že by se mi mohli ozývat nějaký rodinky? No snad jo! Ale třeba mě překvapí! :) No každopádně dam vědět, jak to jako bude nebo nebude :)

Krásný by bylo, kdyby se mi rodina ozvala hned příští tejden... na příjezdu bysme se domluvili někdy v říjnu... rodinka by mohla bydlet v Kalifornii nebo na Floridě s jedním krásným (asi tak desetiletým) dítkem .. no krásnej sen :D a realita? 4 děti, samý cvrčci a Západní Virginie :D ale zase... nechme se překvapit :) třeba by mi taky někdy něco mohlo konečně vyjít dle mých představ :)

Jináč co se tak děje ... chodim do práce, vařim, uklízim, nakupuju - asi tak jako každá holka :) sem šťastná a spokojená, nic mi nechybí :) Jen se opravdu těšim do USA. Vlastně je dost možný, že se třeba po čtvrt roce (možná i dřív) zase vrátim do ČR :D protože sem hodně stejskací a sem takovej maminky mazánek :) ale to proto, že mam moc hodnou maminku a taky moc hodnýho tatínka a taky moc hodnou sestřičku a jednu moc hodnou babičku :) mam ráda svojí rodinu a ty mi tam budou nejvíc chybět :-* a hned potom moji kamarádi, spolužáci, sousedé a jiní známí, také přítelové současní i ti bývalý :D

Ale budu dělat všechno proto, abych si to tam užila a vydržila rok, příp. dva :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama