Další a další rodinky

24. září 2010 v 20:28 |  Vybírání rodiny
Vždycky, když se chci podělit o to, jaký rodiny si mě zase vybrali, tak se musim přihlásit do svýho au-pair roomu, abych si vzpoměla :)
Rodinu s dětma - 10 a 8 let, jsem tedy odmítla. Pak přišla na řadu rodinka další a to přímo z New Yorku - z Manhattanu :) 3 děti, 6 let, 3 roky a 1 rok. Podle fotek mi ta rodina přišla krajně divná, takže i ty jsem poslala.. víte kam :) ale slušně.. já vždycky píšu takový krásný liebesbriefy! Další byla rodina se třema dětma, ani nevim jaký děti měli, protože jsem viděla jediný slovo a to ŽID. Já nemam nic proti lidem, ať vyznávají jaký náboženství chtěj.. Ale oni mě do židovství chtěli zasvěťovat a to jako díky, ale já opravdu nechci. Já sem normální člověk, bez vyznání a sem tak spokojená.
No a poslední rodina, která mě zaujala je rodinka z Kalifornie :) no jak jinak :)) má dvě děti - 4 roky a 2 roky.. škoda, že sou tak maličký, ale no joooo, holt se člověk musí nějak uskromnit. Holt bude hlídat malý pidižvíčky :) Tato rodina je v příbuzenském vztahu s tou druhou rodinou z Kalifornie - a to je taky důvod, proč mě první kalifornská rodina pustila :) Byli tak laskaví a přenechali mě své sestře :) Ooooo, jak šlechetné! Akorát, že já bych radši byla u těch starších, no ale.. to prostě nejde!

Dneska jsem taky volala, dle přízvuku, s paní ze SA z Brna. Volala mi kvůli emailu, který jsem jí zaslala, že chci změnit věky dětí, který chci hlídat. Řekla mi ať si to dobře rozmyslim, protože rodin se staršími dětmi není v Americe až tolik. Převládají rodiny s menšíma dětma. Takže jsem jí řekla, že to zatim necháme tak jak to je - kvůli kalifornské rodině. Brňačka mi promlouvala do duše a říkala, že už pět odmítnutých rodin je moc a že já jich mam 9, že bych měla bejt flexibilnější a kdesi cosi... jako jo, měla pravdu. Však i moje mamča mi říkala, že si nemůžu vybírat donekonečna. Takže proto ještě čekam na telefonát z Kalifornie. Měl by proběhnout zítra v brzkých ranních hodinách :)

Je to těžký. Je těžký si vybrat někoho s kym budu trávit následujících 365 dní. Někdo vyjmenuje tisíc důvodů proč radši hlídat starší děti. Někdo dalších tisíc důvodů proč hlídat mladší. Rozhodnutí je ale na mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama