Jaký je to telefonovat s Amerikou?

27. září 2010 v 12:39 |  Vybírání rodiny
Hustý! Každý kdo někdy zažil hovory z ciziny asi chápe, že to není nic lehkýho.
Konkrétně mě nedělá problém porozumět americkým filmům... neříkam, že rozumim všemu a sem nejchytřejší. Ale leccos pochytim a v závěru dokážu říct o čem film byl. Asi stejně rozumim písničkám... že jsem měla ve škole z angličtiny jedničku sem vůbec nebudu tahat, protože na to, že se učim anglicky už 13 let, to je hodně velká bída :))
Takže první telefonát z Ameriky byl trochu rozpačitý.. nebo spíš začátek.. to sem trochu rozdejchávala :) a párkrát sem jim řekla, ať to zopakujou... nicméně! Po 14ti dnech, co mam "jůesej" na drátě denně bych řekla, že rozumim perfektně a už neříkam ať mi to zopakujou. Dokonce s rodinama vedeme sáhodlouhé hovory o všem možném i nemožném, včetně toho jak je těžký telefonovat jiným, než rodným jazykem :) Dalo by se říct, že samotný telefonáty mě v angličtině hodně pomohly a co pak ten rok ... kdy snad budu i smrkat anglicky :))
Teď je ale taky problém v tom, že pořád nemam rodinu :D 7 rodin jsem odmítla já - nj, jsem hloupá. A 2 rodiny odmítly mě... Myslíte, že se ještě někdo ozve??? Já doufam!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama