Matching

14. září 2010 v 20:41 |  Vybírání rodiny
Takže už se konečně něco děje!!!! Posunula sem se totiž do fáze "matching", což znamená, že si mě můžou rodiny začít vybírat. Doufam, že teď už to půjde rychle... I když po zkušenosti jedný au-pair to taky nemusí jít nijak.. holčina to nakonec vzdala a teď je v Anglii :) Ale na každý zemi se najde něco hezkýho i ošklivýho... jde jen o to z jaký strany se na to člověk podívá :)
A jak sem se sem dopracovala? To je taky dobrá story... prostě normální večer. Sedim. Blbě čumim. Vlastně nic nedělam. Sem v klidu. Je večer. Člověk myslí na spánek. Nebo taky na to, že se mu chce čůrat, ale je línej se zvednout.. A najednou - telefon! Tak jak nejvíc zpruzeně můžu, říkam "prosiiim!!!!!". A tam najednou "Hi, I´m ... from the au pair care ... may I speak with Jana?" a já?? totálně v šoku - "uuuuuhhhhhh, aaaahhhhh, hhhhh, yeees" :D A pak už to bylo v pohodě :) Z dětí, který sem uvedla, že sem hlídala, si vybrala Lilinku a Frantíka a ptala se mě, co sem s nima dělala. A pak jestli chci hlídat radši starší děti nebo spíš mladší. Tak sem jí jasně řekla, že chci starší děti!!!! Ke konci mi řekla "Jana, your english is realy good", no a mě to nedošlo, tak říkam "your too" :DDD
Byl to dobrej pokec... ale příště bych čekala, že mi dají vědět, třeba klidně pět minut dopředu, ale dají vědět, že mam čekat telefonát!!!!!! Protože tohle byla skoro moje smrt :D Chvíli sem si říkala, kdo si ze mě dělá prdel, ale ta její angličtina.... jééé... prostě "american accent" jak má bejt :) Tak sem si hodila horkou bramboru do huby a zhostila sem se toho potom velmi pěkně :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama