Přece jen se ještě někdo ozval

29. září 2010 v 11:30 |  Vybírání rodiny
Takže! Druhá Kalifornská rodina mě zase odmítla, opět nevim důvod a opět sem do toho nešťourala. Přivádí mě to na myšlenku, jestli si ty Kaliforňani nějak moc o sobě nemyslí...
To bylo v sobotu... od té doby se mi již nikdo neozval a já už začala chytat nerva, že sem přebrala, že se do Ameriky nepodívam.... ALE! Včera se mi ozvaly dvě rodiny a já skákala radostí dva metry vysoko, že bych se tam přece jen ještě mohla podívat a zkouknout jestli je to až taková otvíračka úst, jak si aspoň já myslim :)
Nutno sdělit, že obě dvě rodiny sou velice zajímavý a ráda obě rodiny poznam blíž.
První rodina, která se ozvala bydlí v Severní Karolíně v poměrně velkém městě s téměř 60 tisíci obyvatel. Mají 4 děti. Velké děti, takže chodí do školy a já bych měla přes den poměrně volno. Též se mi líbí pracovní doba 30h/týdně. Konečně někdo kdo striktně nedodržuje 45 hodin!!! Samozřejmostí je auto - což se mi taky moc líbí :) I když nevim, jestli je v Severní Karolíně tolik krásných míst k objevování... ale třeba jo! Všude by mělo bejt něco hezkýho :)
Druhá rodina bydlí v Massachusetts, kousek od Bostonu. Taky v docela velkým městě. Myslim, že to má 12 tisíc obyvatel, což je docela v pohodě. Ani ne velký, ani ne malý. Mají dvě děti. Jedno chodí do školy, druhý chodí do školky. Tyhle dodržují 45h/týdně. S touhle rodinou sem ještě nemluvila. Líbí se mi ovšem lokalita. Dle fotek, dopisu a emailu mi přijdou taky jako slušný lidi. U těchle bych ovšem byla první au-pair :)
S první rodinou jsem mluvila včéra. Koukala sem, že si mě přidal někdo do au-pair roomu (díky internetu v mobilu!!) a když jsem pročítala jejich dopis, tak najednou.. ouuppsss... neznámé číslo. Tak si říkam "ajéééjee" copak sem zas provedla, že mi volá Émerika. No a tam paní s au-pair care a že má drátě Brendu (mamča první rodiny) a ta se mnou chce mluvit... Tak sme si povídaly s Brendou, povídaly sme si skoro hodinku. Opravdu mě ta paní nadchla a o to víc mě nadchly reference jejich bývalých třech au-pair.
Takže teď už já neodmítam! Jsem otevřena všemu! A první rodina, která o mě projeví zájem a zavolá první, že mě chce, tak do toho jdu :-) Doufam, že to bude aspoň jedna :D
Taky je celkem škoda, že ta rodina ze Severní Karolíny chce au-pair až v lednu.. nu což :) Holt bych ještě chvíli vydělávala penízky a na všechno bych měla docela dost času :)
A nakonec bych ráda řekla ještě jednu věc: JUPÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama