Vybíram si rodinu

22. září 2010 v 17:12
Takže 14. září jsem byla slavnostně přijmuta do programu a ještě ten den se mi tam objevilo, že má o mě zájem rodina. A takhle to jde každý den. Někdy se to pozdrží, protože mě rodina zaujme tak si s ní telefonuju :-) Buď tam je jenom jedna rodina a nebo o mě mají zájem rovnou dvě :) Moc hezký! Kdyby to takhle šlo dál, tak si snad už brzo vyberu :)
Teď víc než kdy jindy pozoruju, že jsem neskutečně vybíravá. Ale v tomhle je to možná dobře... budu žít rok daleko od všech, tak bych se tam ráda měla dobře.
První rodina bydlela kousek od Washingtonu. Ze všech rodin, které se mi dosavad ozvaly bych je umístila na 1. místo :) Měli pětiletýho kluka a tříletý dvojčata kluky - a to byl důvod proč je nechci. Moc malý děti. Pracuju v koutku, takže vim jak tyhle děti (hlavně ty tříletý) dají zabrat.
Další rodiny snad ani nestojí za řeč :D Byli to samý malinkatý dětičky.... i když jednu zmínim, protože to snad ani není možný! Ty měli roční dvojčata-kluky a tříměsíční dvojčata-kluky. A ty au-pair? No ty se starej!!! Takže ty sem si taky nevybrala :D No a pak to šlo 3 děti, 4 děti, 6 dětí .. :DDD
Jeden čas mě hodně zaujala rodina z Kalifornie. Už asi jenom proto, že je z Kalifornie :D Ale líbil se mi i věk dětí 12, 9, 4 roky. Všichni chodí do školy nebo školky. Takže přes den volno, o víkendech volno. Prostě paráda. A i bejvalý au-pair je chválily. S touhle rodinou sem si volala poslední asi 4 dny každej den. Jenže pak mi najednou napsali, že potřebujou víc času. Takže sem si to přeložila jako, že mě nechtějí. Možná to tak nemysleli, ale já do toho rejpat nebudu. Nechtějí mě, tak holt ne. Je to škoda. V Kalifornii by se mi opravdu líbilo :)
No a teď se mi ozvala další rodina.. ty mají dvě děti. To je paráda. 10 let holčička a 8 let kluk. Bomba. Ale ani tuhle rodinu nechci :D Proč? Protože au-pair nemá k dispozici auto. Teda má, ale pouze na převoz do školy a nebo na meetingy. A já nehodlam sedět v nějakým zapadákově na zadku. Nebo nemam zájem o to poznat jenom jedno město z USA. Takže sem jim sice odepsala na jejich email. Ale až mi napíšou další, tak jim plánuju sdělit, že o ně nemam zájem a ať mě koukaj pustit pro další rodinu.
Možná sem vybíravá, ale chci se tam mít dobře. Možná budu vybírat tak dlouho, až přeberu, ale to všechno ukáže čas.. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama