Goodbye nové hostfamily

2. října 2010 v 19:34 |  Vybírání rodiny
Přesto, že jsem Bostonskou rodinu oplakala... (neberte to tak vážně), tak se mi ozvala další, kterou plánuju odmítnout.. hmmm, to je 12tá rodina :D I když je fakt, že tam mam ještě tu s těma čtyřma dětma. U nich je všechno perfektní, až na lokalitu kde bydlí :/ S těma se budu bavit zejtra, tak třeba.... uvidíme :) Nejvíc mě štve, že ty chtějí au-pair až v lednu... no já nevim, do tý doby se může stát spoustu věcí.. ale chytří lidé by určitě namítli, že Severní Karolína není zase tak špatný místo na poznávání.. a když si chtěla auto, tak tam ho budeš mít, atd. atd. atd. :-)

Aby sme se vrátili k "nové" rodině (a brzo odmítnuté), tak bych jí mohla trochu představit :) Je to maminka a tatínek a 3 krásné holčičky - ano trojčátka. Holčičky sem moc a moc chtěla hlídat! ALE! Manželství těch dvou mi přijde nějaké divné... a ty holky sou takový nevychovaný a taky v tom baráku měly celkem bordel. A už vůbec nemají pro au-pair auto.. což mi v jejich lokalitě příde úplně na hlavu postavený. Je to nějakej Wisconsin, někde u jezera (takže zima jako kláda!!!). Maminka je reportérka.. přečetla sem si toho o nich spoustu na googlu :) Skypovala sem si s nima.. maminka ležela na gauči a kolem lítaly jako splašený 3 "bloňdatý andílci" se dvouma psama a ňákým ptákem.... ehm ehm! U 12tý rodiny to chce ale hodně dobrou výmluvu proč je nechci!!!! Teda výmluvu ne... ale nějak slušně ty prasátka poslat kamsi :)

Já nevim, jestli to vypadá, že jsem nějak vybíravá nebo namyšlená, že taky ke každýmu nejdu... ale u každé rodiny sem měla dobrej důvod proč tam nechci. Je pravda, že mě v jednu chvíli hodně mrzelo, že jsem odmítla tu první, protože ta se s každou novou rodinou zdála ideálnější a ideálnější... pak přišli kaliforňani, který mě nechtěli.. a pak přišli kluci od Bostonu - ty sem fakt chtěla. Ale bohužel. Nemůžu mít všechno na co si ukážu. A když si můžou vybírat oni.. tak si můžu vybírat i já! Panebože vždyť je to rok daleko od všech, tak by snad VŠICHNI (včetně pracovníků SA) měli pochopit, že nepudu do každýho chlívku, kterej se mi nabídne.. ke každýmu debilovi, kterej se ozve... ke každý rodině, která ani neví, že má děti... a ke každýmu náboženskýmu fanatikovi!

Sem se asi rozčílila :) Prostě 12 rodin je hodně. Ale ne všechny jsem odmítla já!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama