Match!!!

7. října 2010 v 20:46 |  Moje nová rodinka
Anoooo, takže i já jsem se přidala do skupiny "zmatchovaných" :-) Byla to dlouhá cesta, ale máme to za sebou :)

Takže teď bych tady ráda zrekapitulovala moje rodinky :)

1. rodina - Kiester od Washingtonu.. 3 dětičky. Byla doba, kdy jsem hodně litovala, že jsem tuhle rodinu odmítla, ale teď už je to za mnou :)
2. rodina - Kane z Virginie.. už si ani nepamatuju, co to bylo zač.
3. rodina - Grunner z Virginie.. to byli nám známý čtyřčátka :D
4. rodina - Strober, Kaliforňani.. přenechali mě své sestře.
5. rodina - Bridi-Benjamin, Pensylvánie... 6 dětí!!!!
6. rodina - Lesser od Washingtonu.. 2 děti, ale byli to takový podivíni.
7. rodina - Stauffer z New Yorku... velice pobožní židé se třemi dětmi!!
8. rodina - Klein z Kalifornie.. sestřička rodu Strober.. nevim proč mě nechtěli. Neptala jsem se.
9. rodina - Schlussel, Michigan.. taky nevim.
10. rodina - Berlin-Schulman, Severní Karolína.. k těm jsem měla jet, ale pak jsem se domluvili, že leden je moc daleko..
11. rodina - Mehlman.. dvě dětičky a rodinka od Bostonu. K těm jsem opravdu chtěla!!! Ale bohužel, jsem až příliš krásná :D
12. rodina - Diamond z Wisconsinu.. trojčátka holčičky.. rodina dosti zvláštní a taková "špinavá".
13. rodina - Rink, Severní Karolína.. 3 děti, ale jejich lokalita - jedna vesnice a 100 km kolem dokola nic, tak díky nechci :)
14. rodina - vítězové (vlastně to dle datumu byla 13. rodina - šťastná třináctka) to je rodina ze státu Texas, kousílílínek od Houstonu :-) Mají tři děti a zapomenout bych neměla na jejich kokršpaněla jménem Dante :) Mají obrovskej barák a nádhernej bazén - dokonce nechybí ani palmy :))
Doufam, že to bude v pohodě! Když jsem se dozvěděla, že teď už se to nedá změnit, tak se mi podlomily kolena a dala jsem si na kuráž s taťkou skleničku whiskey :)

No a co bych řekla k Texasu... nevim proč, ale Texas byla třetí lokalita v USA kam jsem chtěla.. první byla samozřejmě Kalifornie.. na druhým místě byla oblast kolem New Yorku a třetí Texas.. proč? Ani nevim :) Možná kvůli rodeu, možná kvůli tomu, že je Texas největší stát USA (hned po Aljašce).
Jeden den jsem se zmínila tatímu, že bych ráda do Texasu a hned na to mi bylo sděleno - co v Texasu, tam jsou pouště a chřestýši... nedalo mi to a vygooglila jsem si, zda-li se v Texasu nenachází pavouci, páč ty já opravdu nerada... Velkým štěstím mi bylo, že mi vyjel seznam jen asi o 2000 druzích pavouků, který tam žijou!!!! A že to nejsou žádný malinkatý pavoučci !!!

No a co ještě říct, asi že jsem trochu v šoku. A vůbec nevim co mam dělat a jestli mam vůbec něco dělat.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama