Novinky z rodinky

11. října 2010 v 18:55 |  Moje nová rodinka
Tak po nedělním skypování jsem si oddychla, že dětičky jsou naprosto v pohodě. Trpělivě seděli před pc a odpovídali na mých milion otázek. Dokonce se i samy občas na něco zeptali. Hlavně malej Eli byl hodně ukecanej :) Dylan už je velkej rozumnej kluk a malá Caroline je takový zlatíčko. Měla naprosto bombastický pyžamo - vypadala jako malá zebra, ale bylo to fakt rozkošný :D Ukazovali mi nakreslený obrázky, knížky, nějaký samolepky... Shelley říkala, že mi budou malovat pokojíček a že mi pošle ještě vzorník barev, abych si vybrala tu pravou :) A Dylan jí na to pohotově odpověděl, že jí klidně pučí z kasičky nějaký peníze... :-)

Taky mam novou kamarádku. Kamarádka se jmenuje Corelda a je z Jihoafrický republiky. Myslela jsem si, že to bude černoška, ale nějak jsem se sekla. Omluvte moji nevzdělanost. Ne, že bych byla nějaká rasistka, ale prostě sem si myslela, že Afrika = černoši. Asi si tu vejšku dam ještě jednou :-) Corelda odlítá do USA tak jako já 15.11. (tedy pokud mi dají vízum). Takže si emajlujem a fejsbukujem :-)

Vízum... vízum už mam vyplněný a dokonce jsem se dostala i tak daleko, že jsem si dohodla pohovor. Uskuteční se 26.10. Trochu se bojim, že mi vízum nedají, četla jsem si nejčastější důvody a prostě mi příde, že se do "nevyhovujících pro vstup na americkou půdu" může dostat každej druhej :D Nicméně tento víkend si jdu koupit kufry a dětem nějaký hračky. Já mam totiž ráda, když mam všechno připravený v předstihu. Takže když mi nedají vízum, tak hračky rozdam a kufry se vždycky hodí :-)

Zejtra jim taky hodlam poslat pohled z naší vsi, aby věděli, že tu máme taky poštu, baráky, elektřinu, internet, atd. :D I když tyhle jsou o něco vzdělanější než ostatní rodiny, co se mi ozývali, protože všichni říkali "Czechoslovakia" (asi mají smysl pro humor!) i když je v mojí přihlášce jasně psaný CZECH REPUBLIC!!! Texaská rodina asi umí číst, takže to říkaj správně, čimž mi dělají hroznou radost :-) Ale zase na druhou stranu se jim asi nedivim. Já bych taky řekla, že v Africe jsou jenom černoši (a nejsou), že tam žijou v chatrčích ze slámy... a asi taky ne, i když někdo možná jo :/ :D Na závěr bych řekla, že je lepší Czechoslovakia než Chechnya (čili Čečensko) - což se mi taky přihodilo :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama