Pohled rodině

12. října 2010 v 18:01 |  Před odjezdem
Anooo, někdo by mohl říct, že sem vlezprdel (). Ale je to moje nová rodina, takže sem jim poslala krásný pohled z našich luhů a hájů pro utužení našich (zatim dobrých) vztahů :-)

Dále jsem byla ve vodafonu, musela sem přejít z paušálu na kredit. Přijde mi to finančně výhodnější. Docela mě štve, že se to všechno musí dělat takhle v předstihu. Přece jenom vízum je daleko a čekat nemůžu, protože pak bude pozdě :D

Taky jsem si objednala foťák a zejtra si pro něj běžim. To je jediná věc, kterou sem opravdu chtěla :-) Foťák je důůůležitá věc!!! Vybíral mi muj švagr :-) A je to muj vánoční dárek :D No neberte to!

Taky jsem se zamyslela na dárkama pro rodinu. Pro rodiče je to jasný... to chci nějakou knížku o ČR, nejspíš se po ní mrknu v Praze, asi tam bude větší výběr a pak třeba nějaký český vínko či slivovičku :D Nebo jestli máme nějakou českou čokoládu nebo pardubickej perník, prostě něco takovýho. A pro ty děti... přemejšlela jsem nad vyloženě českýma hračkama, ale myslim, že by to nebylo vončo. Na internetu je velkej výběr dinosaurů, který moji kluci zbožňujou. K tomu nějaký pexeso, puzzle, terč,... a pro holčičku ozdoby do vlásků, možná nějaký (dětský) šminky (tak je to holka:)) a nějakou tu panenku. Ano, chtěla jsem koupit hadrovou panenku... to jsem ale nevěděla, že stojí skoro 2 000 Kč!!!! Uvidíme, co budou mít po kamenných obchodech, kdyžtak objednávam z e-shopů.

Další problém - kufry. Nastávající víkend je jediný volný víkend, který budu mít do odjezdu.. když nepočítam víkend 13. a 14., když 15. odjíždim :) Takže si musim koupit kufry! Nebo kufr. Nějak nevim. Já všude čtu, že na tyhle dlouhý lety můžu mít 2 kufry a každej po 23 kg. Ovšem jsou lidi (a není jich málo), co mi tvrdí, že to není pravda a že můžu mít jen jeden, což mi nahání slzy do očí  jelikož dvacetitříkilovej kufr mi jednoduše nestačí!!!! Kam mam zavolat? A kde a koho se mam zeptat? Když nevim s jakou společnosti poletim (a jestli vůbec poletim :D). V sobotu to potřebuju vědět. Jestli koupit dva MENŠÍ a nebo jen jeden OBŘÍ. Myslim, že jsou lidi, který by chtěli mít moje problémy :D No a když bych teda mohla mít dva a poletim tady od nás do NY na naše slavný orientation... tam si pobydu týden... a pak poletim už jenom NY - Texas... na tyhle lety už přece nemůžu mít 2 kufry, ale jenom jeden, tak mi nechtějte říct, že si pak doplatim 23 kufříček (kterej bude mít ve skutečnosti spíš tak 45) :D chápu, že vás tohle asi nebaví číst, ale tohle je muj největší problém.

Nakonec jedna novinka pro Klárku - dnes jsem ti poslala balíček, takže ho očekávej
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama