Skypování s dětma

1. října 2010 v 13:53 |  Vybírání rodiny
Tak jsem se rozhodla, že napíšu nějaký článek bezprostředně po rozhovoru, dokud sem plná dojmů.. pak zase nevim, kdy budu mít čas.
Takže. Co říct. Skypování bylo parádní. Kluci sou úplně úžasný a "mamča" taky. Povídali sme si spolu přes hodinu. Kluci mi ukazovali jejich autíčka, obrázky a dokonce mě provedli i po jejich domku :) Mam z toho úžasnej pocit a kéž by si mě vybrali. Tady si myslim, že by nebylo čeho litovat. Kluci byli hrozně zvídavý a pořád se mě na něco ptali. Protože rádi lyžujou (a já taky), tak je zajímalo jaký mam lyže a jestli si je vezmu sebou a jakou mají barvu. No a když sem jim řekla, že si lyže díky velikosti sebou nevezmu, tak hned začali vymejšlet, jak se to udělá, abych mohla lyžovat a říkali mi, kde jsou krámy a jaký lyže si můžu vybrat :) Sladký. Nebyli to žádný haranti. Hezky seděli před kamerou a povídali mi o škole, o zájmech, o jídle, o filmech co maj rádi, atd. Dokonce mi i zazpívali :) Ještě že sem nemusela zpívat já :D
Mamča mi řekla, že jí mam napsat email jakej z toho mam pocit a jestli chci teda bydlet s nima. Tak sem jí rovnou řekla, že bych s nima ráda bydlela a strávila s nima rok či dva. Tak ona hned "yipeeee, she wants to live with us" a Jack "hurrah, I´m so happy" :-) Ale pak nevim co bylo ... takže jim přece jenom napíšu email, páč mam ještě dvě otázky a řeknu jim, že budu "very happy" když si mě vyberou :)
Takže teď doufam, že to vyjde!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama