Texas welcomes you!

23. října 2010 v 20:32 |  Před odjezdem
Tak jsem se seznámila s další osobou a tou je místní koordinátorka Arienne. Napsala mi e-mail WELCOME TO TEXAS  Děkuju moc!!! Ale já tam ještě nejsem  Jestli já to vízum nedostanu!!! Už se opravdu těšim na ambasádu. Tohle čekání a protahování je na houby. Ještě že se to rozhodne hned na místě, jinak by mě trefil šlak! Kterej mě stejně trefí, jestli mi ho nedají. Protože pak nevim co bych jako dělala (tady v Čechách)!!!

Arienne mi psala víceméně o Houstonu, o počasí (always warm and sunny... yeah!!!), o dalších au-pairkách (přes 40 v "mém" revíru a dalších více než 70 v Houstonu - ale ty má na starosti jiná koordinátorka), potom mi psala o "mojí" rodině a taky o tom, že byli s rodinou v Praze (oooo). Vlastně mi poslala i fotky z meetingů. Jelikož si mě ale přidala na FB za přítele, tak tam jsem zčekovala mnohem víc fotek
Když jsem jí odepsala, tak mi pochválila angličtinu (oooo) a napsala opět strašně moc informací o všem možném. Je moc milá!

Shelley jsou s Colinem na výroční dovolené. Slaví desáté výročí svatby. A nezapomínají mi psát emaily  Dětičky hlídá babi s dědou.
  
A tohle jsou hračky, který jsem koupila dětičkám. Ještě chci koupit bonbonky, čokoládky a sušenky (+ dárkový tašky). A kdyby někdo věděl co ještě dát rodičům, tak sem s tim!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama