13 dní do odjezdu

2. listopadu 2010 v 12:49 |  Před odjezdem
No, je to na kokos. Nějak to, že přecházim nemoci se mi nevyplatilo, takže teď ležim a potim se a občas je to dobrý a občas je mi tak blbě, že se radši ani nepokoušim zvednout z postele. Záleží na tom kdy mi zabere prášek. Ale koho tohle zajímá
Z Plzně jsem se odstěhovala, jsem moc ráda! Ne že by se mi tam nelíbilo, já to tam zbožňovala! Ale moje spolubydlící byly... jak to říct slušně... prasátka. Nebo spíš prasata!!! Studujou lékařskou fakultu, ale že by po sobě uklidily ten bordel, co byly schopný udělat, to ne  A tyhle nás jednou budou léčit! No nic.

Dále jsem nakoupila nějaký sladkůstky pro dětičky a taky dárkový tašky.
Potřebuju si ještě vyřídit mezinárodní řidičák a zajít na VZP. Ale copak můžu??!!! Bych tam ani nedošla. A to je snad všechno co musim zařídit.
Pak ještě pokoupit dárky rodičům, ale to už bude v pohodě, pokud já budu v pohodě.

Celkem mě mrzí, že jsem nemocná a hlavně se mi to vůbec nehodí do mých plánů. A hlavně bych se mohla uzdravit, že  Kdyby to třeba četla moje babi (), tak ležim v posteli a mam notebook na peřině, jo.

Na facebooku jsem viděla děti v halloweenských kostýmech - moc hezký  Pohled jim došel v pohodě a Dylan se těší, až přijedu a řeknu mu o všech místech, co jsou tam vyfocený. Taky jsem se s nima domlouvala (protože mi to bylo už dřív nabídnuto), že když budu chtít, tak jim můžu něco svýho poslat napřed poštou v balíku. Celkem o tom přemejšlim. Protože boty zaberou dost místa a já si budu brát min. 10 párů  chtěla jsem jim k tomu přihodit i zimní bundu a pak svoje kulmy, žehličky, krepovačky a fény  A pak taky kabelky a podobný věci  SKROMNOST mi vždycky chyběla
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama