14 dní v USA

29. listopadu 2010 v 5:19 |  Můj život v Texasu (1)
Yes! Dneska je to přesně 14 dní, co jsem v USA. Uteklo to hrozně rychle. Tenhle týden jako blázen. O děti jsem se starala pouze v po, út a ve středu ráno. A byla jsem z toho na prášky! Na příští týden jsem dostala rozvrh a můžu si všimnou, že příští týden mam děti od PO-ČT od 7-18, v pondělí dokonce od 7-19!!!!!!!! Nebudete pracovat víc jak 10 hodin denně... praví smlouva, haha.

Pokud nepracuju trávim čas mimo dům. Buď nakupuji, jdu na procházku nebo do parku s Coreldou či sama. Hlavně pryč z domu! Tady se POŘÁD křičí, histericky ječí, brečí, lítají tu facky,... není to tu hezký místo pro život. Člověk už má tak rozhozený nervy (i když se to trochu lepší) a teď si 24 hodin denně přijde jako ten třetí u hádky dvou lidí. Takovej ten nepříjemnej pocit... nevim jestli to znáte.

Myslela jsem, že určitou část svého volna občas budu trávit s rodinou. Ale s touhle určitě ne. Trávim s nima čas u večeře. To je asi tak 20 minut (max). Dýl to není k vydržení. Neumim to víc vysvětlit, ale když jsem s nima, tak se mi chce pořád brečet, jak neustále řvou a ječí a nebo cedí nadávky mezi zuby.

Oni u večeře stráví třeba i dvě hodiny. Ale já si snim svoje a jdu do pokoje. Hned na začátku jsem jim řekla, že na tohle si nikdy nezvyknu... a ani nechci. Já mam ráda večer svuj klid. A ne že budu večeřet od půl 8 do půl 10. Pokud by to ale byla klidná večeře, kde všichni spořádaně jí a povídají si, tak bych s tim možná neměla problém. Nebo bych se snažila navyknout na americký styl večeření :-)

Shelley se mě pořád ptá jestli je všechno OK. Já říkam, že jo. Asi je to moje blbost, ale já prostě nedokážu říct - hej, vadí mi jak tady pořád ječíte.... hej, vadí mi ten váš bordel.... hej, vadí mi ty vaši fakani, kterou neposlouchaj... sorry, ale nechci s váma trávit čas, protože to není příjemnej čas, ale já to beru jako utrpení... Už vidim ty jejich kyselý ksichty, jak se jim to nezdá! Nač si dělat problémy...

Už je pozdě, jdu spát... tak mi držte palce na zejtřek :-)

Dobrou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama