Balení

11. listopadu 2010 v 17:06 |  Před odjezdem
Dneska mi to nedalo a vytahala jsem si ze skříně na postel všechno oblečení, boty, kabelky, kosmetiku a další věci, které bych si ráda vzala sebou. Ehm! Jestli k tomu můžu něco říct, tak si myslim, že se mi to do toho kufru nemůže absolutně vejít  Já to tam teda zmáčknu, ale hlavně abych to nezmáčkla na 30 kilo  Balit a skládat do kufru mi to bude až ségra v sobotu. Já na to balení moc nejsem, nemam ňákej ten smysl na to, jak to tam složit tak, abych zabrala co nejmíň místa  Každopádně je toho poměrně kupádka. Posuďte samy:


Před chvílí mi to opět nedalo, takže jsem to probrala ještě jednou, pár věcí sem vrátila zpátky do skříně a úhledně to složila. Už se toho zdá trošku míň. Ale přece jenom. Muj kufr není nafukovací. Kdo by to byl řekl!
Kdyby někoho zajímalo, co si všechno musim dát do kufru a bez čeho nemůžu žít. Tak to jsou:
1. dárky pro rodinu
2. boty (balerínky, žabky, boty na podpatku/do společnosti, atd.)
3. trička, tílka, košile, halenky, bolerka, bundy, župan
4. kalhoty, džíny, společenský kalhoty, kraťasy, tříčtvrťáky, tepláky
5. kalhotky, podprsenky, ponožky, kapesníky, plavky
6. pyžámka a noční košile :)
7. sukně, šaty
8. čepice, rukavice, pásky
9. elasťáky, punčocháče, silonky
10. kosmetika (např. pasta na zuby, kartáček, odličovací mlíko+voda, odličovací tampony, šampon, kondicionér, sprcháč, krémy, různý prášky, moje malovátka, atd. atd. atd.)
11. fén, adaptér, prodlužovačka

Kdyby Vás třeba zajímalo množství. Tak tam mam třeba 8 párů bot, cca20 kalhot/kraťas/tepláků, 7 sukní/šatů, aspoň 40 tílek/triček/halenek, 4 svetry, 4 bundy a dál radši nic, protože to množství mě děsí  Nemůžu nějaký tričko nechat doma, protože co když zrovna to budu potřebovat ze všeho nejvíc!!!!!

Možná jsem na něco zapoměla... na postel (a následně do kufru) to budu přihazovat v průběhu následujících dvou dní. Kufr zavřu v pondělí těsně před odjezdem na letiště, takže kdybych si na něco ještě vzpoměla není nic ztraceno
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama