Děti, dům, okolí a tak všechno možný

21. listopadu 2010 v 4:07 |  Můj život v Texasu (1)
Tento článěk začnu pozitivně. Děti asi spadly na hlavu, takže se toto odpoledne chovaly moc hodně!!!! Opravdu rozdíl oproti včerejšku a dnešnímu ránu. Hned to člověku zvedne náladu :-) Náladu mu taky zvedne, že je na internetu :-D

Co se týče přivítání na letišti, tak to bylo parádní. Všichni mě objímali a pusinkovali a tak :) Potom jsme jeli do restaurace. Mimochodem byla moc hezká (řekla bych celkem na úrovni) a jídlo bylo výborný.

Jinak děti mě pořád objímají, hlavně Dylan. Je to prostě zlato! I ty ostatní dvě. Každý ráno po probuzení, každý odpoledne po probuzení a každej večer před spaním :-) Vlastně to sou zatim jenom 3 dny, hmm vtipný :-D No nic. Prostě jsou hodný. Ale jakmile něco není podle nich nebo se začnou prát o nějakou hračku, tak začne úmorný ječení... pak slzy a tak. A když je člověk na nervy a ještě se pořádně nevyspal, tak je pak z toho špatnej :-D Nicméně, jsme si před chvílí u večeře užili hodně srandy, takže vlastně jsem ráda, že sem v týhle rodině :-) Jen by se ty děti mohli trošku uklidnit. Když říkam děti, tak myslim ty dvě. Dylana mi do toho netahejte :-)

Shelley vaří výborně, takže si tu opravdu pochutnávam. Až na to, že večeří hrozně pozdě. Vždycky až tak v 8 večer. To se mi moc nelíbí. Teda mě je to jedno, ale myslim, že mýmu břichu se to přestane líbit, až mi začne vyset přes pásek :-D

Počasí je parádní, ale to už jsem psala, tak vás nebudu provokovat.

Okolí domu je super. Bydlíme ve slepý ulici, v takovým "kruhu" a v každým baráku vedle jsou min. 2 děti, takže tu je veselo, což je dobře hlavně pro moje děti - mam od nich klid :-D Katy je opravdu krásný místo k bydlení. Zatim jsme byli na dvou hřištích a obě sou úplně super. Nevim jestli se vyblbly víc děti nebo já :-D Jeli jsme zatim okolo dalších dvouch, takže nevim kolik hřišť tu mají. Ale je to opravdu velký město. Myslim, že bych "náš" barák snad ještě ani nenašla. :-D

Ráda bych si procvičila jízdu v autě, takže zejtra to řeknu Shelley a snad to nějak půjde :-) Já si myslim, že není co cvičit. Jen asi parkování - co se týče velikosti auta. Ale točit volantem asi umim :-) Vlastně já sem dobrej řidič! Teď doufam, že si to nebude číst někdo z rodiny! Před mým odjezdem mě osočily z toho, že jsem naše auto odřela!!! Tssssss... já to nebyla a americkej bůh to ví!

Jinak se samozřejmě nezouváme - Amerika!

Teď mi ťukaly děti na dveře. Chtějí si se mnou hrát. Achjooo. Já to chápu, že je těžký pro ně pochopit, že chci bejt sama, ale tak to prostě je :-D Ani nevíte jak je krásný sedět na židli a jen tak si relaxovat a nemuset mít jedno oko napravo a druhý oko nalevo!!! A neustále říkat STOP, DONT DO THAT, DONT PUSH YOUR SISTER, DONT KICK YOUR BROTHER, LEAVE IT PLEASE, atd.

Jsem poměrně unavená, takže jdu spát.

Závěr: Rodiče jsou moc fajn. Dylan je fajn. Místo kde žijou je fajn. Moje náplň příštích dní je fajn (nákupy a meeting s mojí kamarádkou z Afriky). Zmetky jsem přejmenovala na děti :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama