Neděle

22. listopadu 2010 v 4:09 |  Můj život v Texasu (1)
Dnešní den byl naprosto parádní :-) Skoro celej den sem byla bez dětí a to jako bylo hodně fajn!!! Se Shelley jsme byly nakupovat, měly sme sebou Dylana, ale jak už sem říkala, to je naprosto skvělej klučina. Děti se normálně u nákupu nudí a nebo chtějí skoupit všechno co vidí, ale on ne. Je opravdu hrozně moc hodnej :-)

Koupila "jsem si" fén, protože jsem zjistila, že ten muj z nějakýho důvodu nefunguje tak jak by měl. On se zapne, ale fouká tak, že se mi nepohne ani jeden vlas, takže vlastně neplní funkci vysoušeče vlasů. No prostě sem dostala novej :-D Pak sem taky chtěla kulmu na vlasy, protože ty svoje jsem nechala doma. Koupila jsem si taky věci jako je šampon na vlasy, kondicionér, koš na odpadky a tabuli, na kterou jsem si přišpendlila všechny ty co mam ráda :-) U kasy platila Shelley... cool!!! Řekla mi, že fén a kulma jsou věci, který POTŘEBUJU K ŽIVOTU V TEXASU, takže prostě platí ona. No dobře :-D Možná mi to tu chtěla ulehčit, možná si mě chtěla koupit, abych neodjížděla pryč :-D

Zejtra vstávam v 6.30. Poprvý budu vypravovat Dylana do školy. Asi budu brečet až ho budu vidět odcházet :-D Pak tu budu sama s dětma. To si zatim nedovedu představit. Od Shelley a Colina jsem dostala několik typů, jak je zabavit, kdyby to opravdu nešlo... Mam takovej pocit, že budu pracovat víc jak 10 hodin denně. A to jak už jsem řekla, absolutně nepřichází v úvahu!!!!!!!!!

Taky jsem řídila autobus :-) Je to paráda. A na parkování bych si mohla otevřít školu a vyučovat ho :-D Prostě to šlo velmi dobře :-)

Taky mi vadí, že večeří hrozně pozdě a hrozně dlouho. Večeřet ve 20.00 je pro mě opravdu pozdě a ještě k tomu večeří hodinu (!!!!) a já si nepotřebuju u toho povídat. Jsem zvyklá mít klid a tady ho rozhodně nemam a to mě vytáčí. Když zavřu dveře od pokoje, tak mi sem neustále lezou (bez klepání) a nebo pořád klepají.

Taky vám příde, že si pořád stěžuju???

Dobrý bylo, že dneska u večeře s náma byla Jessica. Holka, která hlídala děti, když si Shelley s Colinem někam vyrazili. Je to fajn holka. Nabídla mi, že zajdem někam na drink a taky, že se mnou půjde vybrat džíny. Snažila jsem se si jedny koupit dneska, ale Američani jsou tlustý lidi a na mě džíny nějak neměli :-/

Ve středu jdem s Coreldou nakupovat nebo do kina nebo někam. Sraz máme u nákupního centra v Katy. Moc se těšim!! NO KIDS.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama