Plány na další dny

8. listopadu 2010 v 18:33 |  Před odjezdem
Ta dobrá zpráva je, že jsem se vrátila z nemocnice
Ta špatná zpráva je, že musim bejt ještě pořád doma
Takže moje plány? Budu ležet doma, ve středu musim navštívit pana doktora. Potom si vytisknu pre-departure projekt. Ve čtvrtek pojedu do Plzně, kde si ho necham svázat, zajdu do směnárny, do Student Agency, do VZP, do Hypernovy a do Elektroworldu. To je tak všechno co mě asi tak napadá kam musim  Vzhledem k tomu, že za týden odjíždim, tak mi to přijde trošku šílený. Všechno bude na poslední chvíli. A když na něco zapomenu, tak je to prostě muj problém.

No a potom zase budu doma a v pondělí pak jenom tři kroky do auta a pak tři kroky z auta na letiště. Žádný divoký akce neplánuju, žádný procházky, pařby. NIC. Vzhledem k tomu, že jsem onemocněla tak nějak náhodou, tak nechci, aby se mi to opakovalo. Tu bolest co jsem zažívala nepřeju nikomu a rozhodně není hezký mít tejden zapíchnutou hadičku v ruce a ležet na posteli a ke každýmu chcaní volat sestru, aby vás odpojila a pak zase připojila. Protože když vám to v mezičase nějak proplachujou nebo co s tim dělaj, tak to bolí. Ale fakt jako že bolí. Vydržet se to ovšem dá - já jsem zářným příkladem. Ale lepší je být doma a zdravej, ne?

Ale přece jenom je nevýhoda ležet před odjezdem doma. Všechno budu zařizovat ve čtvrtek, pokud něco zapomenu, tak je tu ještě pátek... ale pak víkend a to už bohužel nemůžu nic dělat. Já vim, že jsem dostávala nějakej papír ze SA co si mam zařídit před odjezdem, ale nějak ho nemůžu najít

Velká věc se vlastně stala!! Mam mezinárodní řidičák  Všude jsem četla, že je to papír velikost A4. Tak proč já mam složenou takovou mini knížečku?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama