Přílet

16. listopadu 2010 v 0:55 |  Orientation v New Yorku
Tak sem tu. Sem hrozně unavená, takže prostě dojela sem v pořádku. Při letu do Německa sem trpěla opravdu silnýma turbulencema!!!! Ale při letu do USA už to byla paráda a byl klídek. Fakt to byl moc hezkej let. Dokonce sme dostali k jídlu i takový ňaminky :-)
Loučení snad popisovat nemusim... sotva sem ráno vystrčila jednu nohu z bytu, už se mi koulely slzy po tvářích. A na letišti nemluvě... to sme si ale s mamčou hezky pobrečely :-) Potom už to ale bylo v pohodě. Ještě se mi chtělo brečet, když sme letěli z Čech do Frankfurtu, to sem viděla tu českou krajinu a nějak mě to dojímalo :-) Ale udržela sem se :-) Protože sem měla nějak nakakáno v trenclích kvůli tý turbulenci. To nebylo jednou za čas... ale celej let do Frankfurtu se to letadlo třáslo tak, že sem myslela, že nebudu :-D
Na letišti sem se připojila k ostatním třem českým au-pair. V New Jersey nás čekali s cedulkou au pair care. Odvezli nás do hotelu, kde si nás převzaly koordinátorky a dali nám nějaké první instrukce. Na pokoji jsme po třech. Já už teda pudu spát, protože sem fakt KO. Zatim vim, že tu budu s Coreldou... mojí jihoafrickou kamarádkou :) A ta třetí předpokládam, že bude Brazilka, která letí do stejný destinacej - čili do Texasu.
Jen co se trochu vyspim a vzpamatuju z toho všeho, tak napíšu kdyžtak ještě něco, ale teď už fakt nějak nemůžu.
Kdyby vás něco zajímalo, tak se ptejte ;)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama