Školení na hotelu

17. listopadu 2010 v 13:31 |  Orientation v New Yorku
Školení na hotelu probíhá od 8-17 hodin. Dá se to vydržet. Já se u toho teda příšerně nudim a fakt mě to nebaví, ale občas tam jsou chvilky kdy se člověk zasměje, zatancuje nebo zazpívá. Ano, zazpívá! Včera jsme byli rozdělený do skupinek podle věku dětí. Já jsem si vlezla do skupinky 1-3 roky. Měli jsme předvést něco, co bychom mohli dělat s dětma daného věku. Jelikož jsem byla ve skupince s holkama, které moc nemluvili a nebo když, tak mluvili česky (měla jsem ve své skupince češky), tak jsem vzala věc do svých rukou. A napadl mě Otec Abrahám.. samozřejmě in English, takže Father Abraham. Nikdo to neznal, takže všichni jenom dělali podle mě a já jsem zpívala :-) Sklidila jsem potlesk... ale tleská se tam všem za odvahu :-)
Docela bych ráda věděla proč ty český holky mluvily česky. Oni mluvily na mě česky a já překládala skupince. Moje angličtina není zdaleka perfektní, ale člověk se tady musí snažit! Takže když nevim jak se řekně nějaký slovíčko... tak to obejdu a použiju jiný. Na to, že tvrdily, že byly jako au-pair v Anglii, tak bída bída bída. Nicméně, mě do toho nic není. A pokud si to přečtou, tak je mi to líto - ale je to fakt bída a snažte se.
Během školení jsou samozřejmě pauzy, většinou 20ti minutové. Na oběd máme jednu hodinu. Včera jsme měli typicky americkej oběd (takže studený jídlo) a dneska nás čeká thanksgivingovej oběd :-) A během školení asi první pomoc.
Jelikož jsem pořád docela unavená, tak bych si ráda sedla dozadu a trochu se prospala.

Jinak hotel je naprosto parádní. Nějaký hvězdičky to mít bude. Protože je každej den uklizeno a každej den mění povlečení na posteli, taky ručníky a spol. Koupelna je parádní, suprově vyblejskaná a postel na pokoji je absolutně super. Nevim jestli je to twin size bed a nebo queen size bed, ale parádně se na tom spí. Ale věřte mi, že na posteli nesejde, protože budete tak unavený, že byste se vyspali na podlaze!!!

Takže hotel je bezva a školení se dá vydržet :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama