Tak tohle teda ne!

26. listopadu 2010 v 0:07 |  Můj život v Texasu (1)
Můžu vám říct, že jsem se definitivně rozhodla, že měnim rodinu!!! Napsala jsem koordinátorce jaké jsou možnosti. Ráda bych zůstala kde jsem, tzn. v Texasu, u Houstonu. Mam tu Coreldu, bezvadně si spolu rozumíme :-) Tak uvidíme co mi odepíše. Dneska je Thanksgiving - takže to mi určitě nenapíše. Amíci tenhle svátek neuvěřitelně žerou. A zejtra je black friday a to nevim jestli se počítá ke dnem, kdy se nic nedělá :-)

A proč jsem se vlastně tak rozhodla? To víte, že mam na starosti malý zmetky... to, že je v baráku bordel to nevim jestli sem tu někde zmiňovala. Ale když jsem se vrátila z kina a šla jsem si do kuchyně pro jídlo, tak po kuchyni (na zemi i na stole) byly rozházeny sáčky, pytlíky, obaly od různých výrobků, chleba, drobky, muffiny, cibule, použitý plenky ... mě tohle přijde prostě strašně nechutný!!! (A to jsem zmínila jen kuchyni.. takhle to vypadá po celým baráku). U nás doma uklízíme :-) A hážeme věci do koše. Takový my sme šikovný!!! Nehledě na to, že pes sere a chčije po domě, kde se mu zlíbí. Je to zvíře a když ho nepustí ven, tak co má dělat :-/ Děti taky neví kde mají boty nebo oblečení, válí se to totiž všude možně. A ty au-pair hledej!

Prostě tohle nejde.

Každopádně celkově se mi tu opravdu začíná líbit. Prostě Texas je fajn :-) Dneska jsme byly s Coreldou v kině a hned jsme zkoukly dva filmy. Jeden se jmenoval Skyline a věřte mi, byla to kravina, která se jen tak nevidí! A to druhý se jmenovalo Tangled, pohádka ve 3D a to bylo krásný :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama