Tohle sem nečekala ani v nejhorším snu!!!

20. listopadu 2010 v 21:57 |  Můj život v Texasu (1)
Takže asi budu první au-pair, která by se nejradši po 2 dnech u rodiny sbalila a jela někam hodně daleko!!!! Co se týče stejskání, tak to je ok. Nějak hrozně moc se mi nestejská, přece jenom je (rodinu) mam každou chvíli na skypu :-) Ale problém jsou ty parchanti!!!! Rodiče jsou naprosto perfektní a tatí mi říkal, že pokud sou rodiče dobrý, tak fakany mam brát jen jako přítěž a říkat si, že nejsou moji. Ale ty děti!!!!!!!!
7mi letej Dylan je úžasnej kluk. Hrozně moc bystrej a hrozně moc hodnej. Jeho chování je naprosto neuvěřitelný (v dobrým slova smyslu). Akorát, že o toho se víceméně starat nebudu, protože ten chodí do školy. SMŮLA! Z nějakýho důvodu je na něj mamka strašně zlá. Dylan něco udělá (čemu já vůbec nevěnuju pozornost) a ona se z toho může "posrat" a řve na něj. Je mi ho v tomhle dost líto.
Ale ty dva malý spratky, který budu mít na starosti 2 dny v tejdnu celej den!!!!!!! A pak ty ostatní dny vždycky jenom na chvilku, to je síla. Někoho tak rozmazlenýho a uječenýho sem v životě neviděla. V dětským koutku mi občas zvedaly mandle pěkně nevychovaný děti, ale když si to vezmu zpětně tak to byly zlatý časy!!!!
V tuhle dobu jsem uronila tolik slz, že to snad ani není možný. A to sem tady 2 dny. Jsem z těch fakanů opravdu na nervy!!!! Ráda bych nějak rodině sdělila, že si nepřeju, aby ty fakani lezly do mýho pokoje. Stejně tak, že s nima nechci trávit celej den, i když sem zrovna přijela, atd. Celej den v tom smyslu, že s nima nemusim bejt víc než 12 hodin, ale prostě ve smlouvě je psáno 10 hodin a i když nehlídam, tak jejich chování neodpovídá tomu, abych s nima chtěla trávit čas navíc. Nedá se to vydržet!!! Já to prostě nechci poslouchat.
Plán na další dny je asi takový - zkusim tady s nima bejt příští týden. Pokud se nezlepší chování dětí, tak si hledam novou rodinu! Mam úžasnej pokojíček. Mam úžasný nový "rodiče", mam skvělýho jednoho chlapečka, ale dva zmetky, který mi to tady opravdu znepříjemňujou. Vůbec se to nedá vysvětlit, jaký to tu je. Ale přála bych vám zažít půl hodiny s nima a cukalo by vám i s věcma, který máte položený na stole!!!!

Jinak dům se mi líbí (i když by si mohli trochu zorganizovat věci), zahrada je super, auta mají skvělý (budu mít k dispozici). Počasí je super!!! (Řekla bych, že je tak kolem 28°C). Dneska jsem se opalovala na lavičce zatímco si zmetci "hráli" na hřišti. "Hráli" u nich znamená, že ječeli, brečeli, řvali, prali se. Bylo mi trapně i za Shelley! Shelley ví (a vidí to) jaký jsou. A i přesto, že se v Americe děti nemlátí, tak tady je to na denním pořádku. Vždycky pěknou přes zadek a nebo time-out. Time-out nesnáší hlavně ten starší ze zmetků.

Můžu říct, že kdybych měla hlídat jenom Dylana, tak by to byl parádní rok (či dva) v Texasu.

Nechci jet domů!!! Zkusim to tady... ale pokud se chování zmetků nezmění, tak měnim rodinu (pokud žádnou nenajdu, pojedu domů).

PS: Omlouvám se, že o dětech mluvim jako o zmetcích. Ale nenávidim je.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama