Uufff!!!

24. listopadu 2010 v 1:37 |  Můj život v Texasu (1)
Tak další den za mnou a můžu vám říct, že sem naprosto vyřízená. Musim teda říct, že děti dneska byly poměrně hodný. Hrály si spolu. Občas sme tu měly dost "veselo", ale občas i klídek :-) Při odpoledním spánku to bylo fajn, dětem jsem totiž pustila na počítači nějakou pohádku co chtěly a byl klídek a za chvíli mi tu oddychovaly :-)

Za chvíli mě čeká večeře. Vaří Colin. Teď už to vim. Stejně je mi ho líto :) On příde z práce a honem do kuchyně a vařit, pak obskakovat všechny při večeři, pak vykoupat děti, uspat děti, atd... před chvílí mi Shelley ukazovala jak funguje pračka a sušička a on tam přijde a zeptá se jí jestli nechce kafe a ona na něj vyjede, že proč se jí ptá teď, když nemá čas... To snad nemůže odpovědět???? No nic. Na mě sou hodný oba dva... pokud by nebyly tak si balim kufry, protože mít tu na starosti spratky a ještě poslouchat nějaký výtky vůči svojí osobě, no vůbec. Ale zatim je to v klidu :-) K večeři budem mít steak... no já vam nevim. Viděla sem to maso a nevim jestli to bude moje gusto :) Holt si dam hodně zeleniny a málo masíčka. No teď se mě přišel zeptat Colin jak si přeju udělat steak. Je to od něj moc hezký! Ale jak to mam sakra vědět, když to nežeru???!!!! Pomoooooc. Ze slušnosti asi snim steak i s flaksama, fůůůjjj.

Zejtra budu mít na starosti děti jen pár hodin, vlastně jen dopoledne, ale doufam, že budou dlouho spát :-) Potom mě čeká jít si zařídit social security number a pak hned texaskej řidičák. Shelley říkala, že kdyby se stala nějaká nehoda, tak že by mohl být problém s pojištěním kvůli mezinárodnímu řidičáku... čtvrtek byl měl bejt pohoda, oni jedou k sestře do Houstonu, já se tý slávy neúčastnim, protože máme sraz s Coreldou. No a v pátek nás čeká black friday a to jdem taky s Coreldou. Dohodly jsme se, že budem spolu chodit do školy. Ona se mnou na hodiny angličtiny a já s ní na hodiny psychologie :-) A navštěvovat budem odnož Houstonské univerzity v Katy. Protože pro ní je Houston moc daleko.

Víkend budu mít možná volnej. Protože proč pracovat, když budou doma, ne? Shelley se mě ptala jestli mam nějaký plány na víkend, tak zatim nemam, ale klidně si udělam! Corelda bydlí jen kousek ode mě :-)

Dneska si dam horkou koupel, plnou pěny a aspoň na chvíli zapomenu, že sem v USA a přenesu se zpátky do ČR
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama