Americká agentura

2. prosince 2010 v 2:12 |  Můj život v Texasu (1)
Americká agentura aupair care je fakt úžasná! Lepší agenturu jsem si nemohla přát. Když se objeví problém, tak na mě kašlou... nejenom na mě, ale i na hostfamily, která se jim taktéž snažila dovolat.
Takže jsem jim opět napsala email a napsala sem email i do Čech do SA. Údajně mam i nějakou region manager, asi jo. Ale tý sem ještě nepsala. Uvidim co ty koordinátorky a co ta Student agency poví nebo nepoví :-)

Dneska to bylo s dětma opět stejný. Ráno lepší než ty poslední dny, ale pořád hrozný. Ale to, co přišlo odpoledne, neúnosný!!!! Mě tak vytočili, že sem je vzala za ramena, div sem jim je nevykloubila a ještě sem je schválně u toho mačkala a hodila sem je do pokoje a ještě sem držela dveře, aby nemohli ven. Je tohle trápení?  Oni mi dělají horší věci, tak co! Zmetci malý, parchanti nevychovaný, haranti americký!!!!

Tak se mi ulevilo :-)

Jakto, že já nemam štěstí a ostatní jo? Tak snad bych aspoň mohla mít štěstí při výměně rodiny, ne?!
PS: Moje host-matka si změnila status na FB. Máme těžký víkend. Opravdu? Copak se Vám stalo maminko? Au-pair Vám pomluvila Vaše dětičky?
Tahle rodina je opravdu vyšinutá. Prostě je. Kdo sdílí s čoklem talíř? Kdo si nechává chcát a srát po domě? Kdo strká ponožky a boty do lednice? Kdo má v obýváku takovej bordel, že si ani není kam sednout? Kdo si každej kus oblečení svleče v jiný místnosti? Kdo odkládá posraný plenky na kuchyňskou linku a stůl? Kdo má v autě takovej bordel, že skoro nejde sešlápnout pedál? A takhle bych mohla pokračovat dál a dál ....

Diví se mi někdo, že chci z týhle rodiny pryč?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama