Báječná sobota

5. prosince 2010 v 4:40 |  Můj život v Texasu (1)
Dneska bylo neuvěřitelný horko! Dokonce až takový horko, že jsme musely odjet ze Sealy na chvíli domů, abychom se osvěžily v klimatizovaným baráku. Hustý! Škoda, že nezažiju léto v Texasu. To musí bejt něco neuvěřitelnýho a asi si to pořádně nedovedu představit.

Nějakou část odpoledne jsme strávili na Vánoční pouti. Takhle bych to nazvala, protože tam bylo občerstvení (cukrová vata, klobásy, atd.) a kolotoče. Nechyběli ani poníci, koně, velbloudi,... :-) Takže jsme to obešly, poseděly jsme na trávě a jediný co sme koupily bylo pití. Bylo opravdu neuvěřitelný horko. Já jsem ještě k tomu měla džíny... bylo to tak na plavky! :-D Měly jsme přes 30°... jenže když je člověk v klimatizovaným domě, tak si lehce vezme džíny a pak se diví, když vyleze ven.

No a večer jsme navštívily Parade of lights. Byl to slavnostní průvod a bylo to hodně americký. Líbilo se mi to. Dejchla na mě konečně pořádná amerika :-) Samozřejmě nechyběly mávají homecoming queen, roztleskávačky a podobný americký vymoženosti... no a na konci na nás mával Santa Claus :-)


Dneska jsem taky společně s Coreldou seděla Santa Clausovi na kolínku. Tenhle SC se mi moc nelíbil. V obchoďáku Katy Mills mají lepšího. Těšim se na něj! :-)

Corelda má super děti! Malá Tess mi dneska dělala masáž nohou... joooo, děti se starají o au-pair a ne naopak :-D

PS: Pozitivní články jsou mnohem lepší, co?
      
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama