Děkuji za Vaše rady!

10. prosince 2010 v 0:35 |  Můj život v Texasu (1)
Moc si vážim toho, že mi hodně z Vás opravdu pomáhá a nebo píše rady... DĚKUJI!!! Speciálně bych chtěla poděkovat Lucce Strašilové která, spolu se svojí koordinátorkou, se mi snaží pomoci.

Moje agentura se mnou pořád nemluví. Na moje emaily/volání nereaguje ani koordinátorka, ani regional manager ani hlavní sídlo v San Francisku... no radši to tu nebudeme rozebírat, protože bych se zase musela rozčílit.

Psala jsem do české agentury Coolagent, jestli jde přestoupit... bohužel nelze, všechno se musí vyřizovat z Čech.

Zaregistrovala jsem se na aupair world (tam moc rodin není) a na greataupair (tam už jich je víc). Na greataupair jsem si našla rodinu, samotnou maminku, která se kvůli mě chtěla přihlásit do agentury aupair care, bohužel nevěděla jak, tak jsem jí dala číslo na mojí koordinátorku, že by jí mohla poradit. Dva dny se jí nikdo z agentury neozval, takže mi pak napsala, že na tohle nemá čas :-(

Napsala jsem do agentury Au Pair in America, jak mi poradila Lucka Monroe (super jméno). Předpokládam, že mi odepíšou během zítřka, dneska už je trochu pozdě.

Pokud se vrátím domů, přemýšlím nad Anglií... je to blízko, takže bych si mohla vyřídit i nějaké magisterské studium v Čechách. Nevim jak je to se studiem v UK, ale asi se taky platí, takže nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama