Házim flintu do žita!

8. prosince 2010 v 2:29 |  Můj život v Texasu (1)
Víte, co? Dneska mi napsala koordinátorka, že je mezi svátky (Dendíkůvzdání a Vánoce), a že není téměř žádná rodina, co by chtěla au-pair, protože jsou všichni moc zaneprázdněný a mají myšlenky jinde. A pokud se nějaká rodina najde, tak jsou opravdu v krizi. Velice povzbudivý email. Takže já hážu flintu do žita. A na Vánoce budu doma. Což je moc fajn, ale zase na druhou stranu... je mi to hrozně moc líto

Můžu za to, že první rodina byla tak posraná? Ve smlouvě mají napsáno, jak je prověřujou, a že i oni musí mít reference. Tak kde se stala chyba??? Kde?! Kdo by se rok vydržel nechat mlátit od nevychovaných parchantů? Kdo by chtěl trávit rok s rodinou, která neustále řve? Kdo by chtěl žít na skládce?

TAK PROČ SI MUSIM PLATIT LETENKU DOMŮ SAMA?!! Hmmm!!! Víte kolik stojí letenka před Vánoci??? Nééé? Skoro 75 tisíc!!! Přijde Vám to málo? Tak mi to zaplaťte.

Normálně bych řvala, když si vezmu, že agentura AuPair Care není schopna zajistit pořádné rodiny a já už se kvůli tomu do USA jako au-pair nikdy nepodívam. Ne, že by mi vadilo, že nebudu au-pair. Jenže výhodou au-pair je, žít a pracovat v USA legálně po celý jeden rok (případně) dva.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama