International house of pancakes

15. prosince 2010 v 1:43 |  Můj život v Texasu (1)
Dnes jsme tam zavítali s Randym a s Coreldou. Corelda dostala muffin a jogurt s musli. My s Randym jsme si dali palačinky. Randy měl navrh vejce a polil si to javorovým sirupem. Pokud chcete vědět muj osobní názor, tak HUMUS. Úplně mu to v tom plavalo a když si vezmu vejce politý sladkým sirupem... No nic. Všechno je tady obalený v cukru nebo v medu. Na to si nemůžu zvyknout a vždycky když něco takovýho strčim do huby, tak se mi pak skřiví v takovej škleb a horko těžko to polykam :-D
Já jsem si dala palačinky politý domácím višňovým sirupem, navrchu byla šlehačka. Oh my God!!! Bylo to výýýborný, výýýborný. Mňam! Rozhodně jsem to nesnědla všechno, protože se to velikostí blížilo spíš obědu než snídani. Ale když si na to teď vzpomenu, tak se mi sbíhají sliny. Mňam!
Američani mají jiný palačinky, řekla bych, že vypadají spíš jako lívance (ano Milčo, to bylo přesně to slovo na který sem si v minulým článku nemohla vzpomenout), ale trošku tlustší. Pořád to ale nemění nic na tom, že mě opravdu nadchnuly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama