Já vam tak nějak nevim...

6. prosince 2010 v 23:55 |  Můj život v Texasu (1)
Nechce se mi tady čekat 14 dní na to, jestli se najde nějaká rodina, nebaví mě. Mam z toho nervy a sem hrozně unavená, protože se mi blbě spí. Přijde mi to zbytečná ztráta času.. tak buď pojedu hned domů a nebo budu čekat třeba měsíc. Taky nemůžu jet nikam na výlet, protože se to nesmí. Musim být co nejčastěji na telefonu a emailu. Takže se pohybuju v baráku, kolem baráku a v přilehlém městě. Nevýhoda taky je, že je to tady zapadákov největší, takže se nedá jen tak někam dojít. A do auta sednout nemůžu, protože na mě není pojištěný. Je to takový zamotaný... jako au-pair bych tu spokojená byla (mam pojištěný auto plně k dispozici), ale pokud mam sedět v baráku 14 dní a čekat, tak je to takový na palici. Navíc oni nechtějí za nic platit, ani nechtějí s ničim pomoct a mě je takový blbý jim tady jíst jejich jídlo, takže když mam hlad a už hlady omdlívam, tak se plazim do kuchyně, aby mě někdo neviděl ... :-D Cítim se trapně. U nás v Čechách se všechno nabízí a co se nenabídne jakoby nebylo a tady je to taková samoobsluha, takže pro nás čecháčky prostě hloupý. Nebo asi jak pro koho, pro mě určitě :-)

Dneska jsme byli pro maso... když mi řekli jedeme pro maso, tak jsem si představila, jak jedou pro maso do krámu něco jako je schneider, tak si koupí kilo vepřový a 6 řízků kuřecího masa, 2 nožičky párků a 10dkg uheráku nakrájet... ale my sme dojeli do nějakýho masokombinátu, kde nás i provedli a seznámili nás, jak to tam funguje. Ještě že tam zrovna nezabíjeli, nevim jak by to muj žaludek snesl. Na zabíječky sem zvyklá, ale když sem tam viděla ty jejich stroje, tak se mi vybavil jeden horor a jak na tom místo prasat a krav jezdili lidi a rozdejchávala sem to :-D No a domů sme si odvezli asi tak 50 kg masa různě rozkrájenýho a různě použitelnýho. Dneska asi budou mít k večeři steaky... myslim, že mě taky pozvou... ale já v duchu doufam, že se někam vypařim nebo aspoň propadnu, abych to nemusela jíst :D Ten steak je asi 4 cm vysokej a prorostlej tak, že bych z toho nevykrájela ani kousek libovýho masíčka. Já to nejim!!!!! Host-táta z toho má ale obrovskou radost a myslim, že by to nerozdejchal, kdybych do toho začala nípat a rozrejpávat a hledat tam něco hezkýho :D

Abyste byli v obraze, tak rodina z NY mi ani neodpověděla na email, ani mi nezavolala a bez jakéhokoli důvodu si mě rovnou smazala. Nechtějí mě a to se mnou ještě ani nemluvili, no paráda :D Já vim, že rodiny, který se mnou dělali rozhovor, mohli napsat na muj profil hodnocení... bojim se toho, jestli i moje bývalá host-family tam může napsat hodnocení. Vzhledem k tomu, co sem si přečetla na facebooku, tak by to byla akorát jedna velká lež.

Dneska pudu spát asi v 7 hodin, fakt. Sem hrozně unavená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama