Můj život v Texasu skončil :-(

17. prosince 2010 v 15:34 |  Můj život v Texasu (1)
Dneska jedu na letiště, protože muj život v Texasu skončil :-(

Dobrá zpráva je, že sem ještě třeba můžu vrátit, protože MAM RODINU!!!!

Včera už jsem se chystala zabookovat si letenku, prohlížela jsem si různý stránky a porovnávala lety. Zjistila jsem, že bych letěla z NY do Prahy přímým letem z ČSA. No a když jsem hledala jak se dostat z Houstonu do NY, tak volalo neznámé číslo. Tak jsem to zvedla, že si teda popovídam. No a tam nějaká paní ze San Francisca a začala si se mnou povídat o rematch a že to bylo určitě extrémně stresující, tak jsem jí to odkejvala, společně sme se zasmály.

Pak se mi ale začala ptát, proč jsem tady jako aupair, co se stalo v minulé rodině, co očekávam od rodiny, atd. No a nakonec mi řekla, že tu je jedna rodina, která by měla zájem, a která potřebuje aupair. Dovolte mi představit, mojí novou, skromnou rodinku. Je to pouze hostdad a jeho 10ti letý synek. Paráda. HD mi říkal, že Hall (syn) chodí do školy 8am-4pm a že je velkej sportovec, tudíž má hodně aktivit, a že budu mít spoustu volnýho času a jestli mi to nevadí. NEVADÍ. Ráa bych začala chodit do školy. Gil (táta) mi poslal odkaz na intenzivní kurz angličtiny, není tam u toho cena, ale určitě to bude mastný jako prase. Ráda bych chodila taky na nějaký tanenčí kurzy - jako aerobic, zumba, jazz dance, apod. Je to dobrý na seznámení se s lidma. Ve volném čase, taky můžu být na internetu (že), vyrazit nakupovat (jooo), jít do kina a nebo prostě uklízet :-D Ovšem nevim jak to mají s úklidem, protže Gil říkal, že uklízí a pere sám. Jak svoje hadry tak Hallovo, takže... já se ale nejspíš nabídnu, že to klidně budu dělat já. Praní mi nevadí, pere pračka :D

K dispozici budu mít taky auto. Říkal toyota corolla. Škoda, že to není nějakej obrněnej americkej vůz, ale aspoň něco :-) Auto v Americe se vždycky hodí a kord když budu mít skoro pořád volno. Říkal, že víc pracovat budu v létě, to jsou prázdniny, ale pak mi zase vyjmenoval X sportovních kurzů, které Hall navštěvuje. Každý trvá min. týden.

Teď mají aupair, až do 14. ledna, ale Gil říkal, že se k nim klidně můžu nastěhovat hned, že na Vánoce stejně u nich bude spoustu lidí, takže jeden člověk navíc se ztratí :-) Oni už měli vybranou aupair, ale ta nedostala vízum!!!

Takže budu muset přetrpět 1,5h dlouhej let. Pořád lepší než 18h (i s přestupama) do Čech.

Jo a bydlí v Tennessee, ve městě Collierville, to je hned u Memphisu. Napsal mi, že Memphis je město Elvise Presleyho, tak jo. Víc o tomhle státu nevim. Hlavně že se tam mluví anglicky :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama