Nákupy a projížďka

30. prosince 2010 v 0:50 |  Můj život v Tennessee (2)
Dneska jsem si hrála s navigací a našla jsem si pár obchodních center - něco pro mě. Hned jsem do jednoho dneska vyrazila... ale protože moje peníze jsou jaksi zmražený, než se mi aktivuje karta, tak sem nemohla koupit nic. Určitě se tam vrátim. Bylo to tam obrovský... trochu mě děsil velký počet jezdících schodů... no snad se neztratim. Žádná mapa obchoďáku tam není... ale navigaci nosim v kabelce, aby mi jí někdo neukradnul z auta, tak třeba bych se nakonec vymotala ven :D Zatim jsem, ale nikde nenašla obchod Papaya, který jsem zbožňovala v Texasu a odkud mam spoustu krásného oblečení :)

Potom jsem si řekla, že se mrknu, jak vypadá moje budoucí školička...  univerzitní kampus je takový město ve městě :D Obřííí... projela sem to tam autem, ale neviděla jsem žádný pořádný parkoviště. Tak sem zvědavá, jak to tam bude fungovat :)

Na cestě zpátky do Collierville byl docela provoz... všude 6 pruhů a auta jezdila z jednoho do druhýho, jak se jim zrovna zachtělo. Jezdí docela pomalu, v porovnání s náma a jakžtakž se to tam dodržuje. Předepsaná rychlost bylo 65M/h, já se většinou někoho chytnu a jedu jeho rychlostí - takže dneska sem jela plus mínus 75M/h jednou dokonce 90M/h ale to sem vůbec netušila, jak se to tam dostalo :D Jen tak pro představu 90M/h je myslim 140km/h což je u nás běžná rychlost, takže 65M/h je opravdu výsměch pro dálnici. Ve městech většinou 40M/h, někdy 20M/h a u škol 18M/h.. tohle třeba nechápu.. kdyby 15 nebo 20, ale 18? :D

Nakonec jsem se zastavila ještě v Dollar tree... obchod kde je všechno za 1 dolar. Och, to se mi tak vyplatí, když sem chudá :D Koupila jsem obálky, papírový kapesníky a lesk na rty. Akorát myslim, že je to takový moc tmavý, takže asi udělam radost mamče :)

No a pak jsem se stavěla ve Walmartu, v dalším sockes krámu.. ale mě se to tam prostě líbí :) Něco jako naše Tesco, no. Tam jsem si koupila sešit do školy. Je tu ještě někdo kdo chodí rád do školy? :D Ale pro mě škola znamená nový lidi a tudíž i zábava. Snad se tam najde někdo, kdo si občas chodí zatancovat do nějakýho klubu. Sešit je velký - zeleno-bílý a myslim, že má 340 stránek... takže mi vystačí na hodně kurzů :) Doufam!

Víte co, já to kvůli vám jdu vyfotit :)

Sešítek + lesk na rty (kterej pošlu tobě maminko )

A ještě něco z auta:

To je moje kraksnička :) U auta stojí muj synáček... vlevo si můžete povšimnout mojí navigace (to je hodně dobrá věc, když to tu neznáte) a prostřední panel (nebo jak se tomu říká), kterej nekonkuruje ani době ledový :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama