Odpočinkový den - neděle

13. prosince 2010 v 2:29 |  Můj život v Texasu (1)
Dneska jsem si říkala, jak se budu jen tak poflakovat po baráku/zahradě. Nakonec se z toho vyklubal vcelku busy day.

Rodinka se vrátila z kempování a Randy s Tess se rozhodli, že pojedou nakupovat - no tak jsem se přidala. Bych byla nemocná, kdybych řekla, že nejdu :) Zastavili jsme se v nějaký dětský herně. Takže jsem si vytáhla nějakou hračku pomocí přístroje, zajezdila sem si v autě, zahrála automaty,... pak jsme byli ve vesmírný lodi. Tahle loď obsahovala obrazovku a my jsme si mohli vybrat pozadí a pak to bylo jako na horský dráze. Fučel tam vítr, různě se to naklánělo, hopsalo a tak všechno, co asi normální horská dráha dělá. Bylo to fajn :) Pak jsme něco pokoupili, šli se napapkat, pak ještě do obřího hračkářství a pak domů. Byl to výlet na cca 5 hodinek. Paráda.

Moje koordinátorka se mi konečně snaží pomoct. Nebo mi to alespoň tak přijde. Dneska už mi napsala dva emaily. Zítra mi bude volat, jestli je možné prodloužit periodu re-match.

Corelda zas přišla z kostela, že se bavila s nějakou paní, jejíž čerstvě rozvedený kamarád potřebuje nějakou pomoct. Takže Corelda vychválila práci aupair a agentury aupair care. Pán se tam přihlásí/přihlásil. Zítra přijde paní mě vyzpovídat, takže musim udělat dobrý dojem. Pán bydlí v Houstonu, takže kousíček od mých stávajících přátel. To by byla paráda kdyby to vyšlo.

V amerických filmem se na konci vždycky všechno splní... nejhezčí holka ze školy začne chodit s tim největším ošklivkou; nejhorší fotbalový tým vyhraje sezónu; z ošklivky se stane kráska, atd. Takže Janča se zabalenýma kuframa by zase mohla vybalovat, co??? Že jo!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama