Pondělní den

21. prosince 2010 v 3:33 |  Můj život v Tennessee (2)
Takže máme prázdniny... my aupair bohužel ne, ale naše dítka :-) Hall dneska měl dopoledne trénink plavání a pak jsme celý odpoledne hrály stolní hry, air hockey a twister. Ou, twister je paráda. Vždycky jsem si ho v Čechách chtěla zahrát, ale nikdy jsem tu hru nesehnala a vlastně ani lidi, který by to bavilo. Pak jsme taky hráli hru, kde šlo o to najít vraha... byla to něco jako logická hra a to mě taky hodně bavilo. Ostatní byly normální (někdy až nudný) hry.

Večer jsme šli do mexický restaurace na véču, už i s tátou. Mňam. Bylo to výborný!! Hrozně moc mi to chutnalo!

Hall je hrozně hodnej kluk. Teď vidim, že některý aupair to mají lehký, některý nikoliv. Je fakt, že teď bydlim v ne až tak dobrý lokalitě, ale co... holt nemůžu mít všechno :-)

Za 4 dny tu máme Vánoce... mě to vůbec nepřijde. Jakmile u sebe nebudu mít mamču, taťku, ségru, manžu, cukroví, bramborovej salát a KAPRA, tak to pro mě nejsou Vánoce. Pro mě bude pátek obyčejný všední den.

A víte co? Mojí mamince se po mě stejská a mě je ouzko za ní :-( Přídu si hrozně sobecká, že sem se sbalila a odjela sem s tim, že JÁ budu mít zážitky, že JÁ si chci zdokonalit angličtinu, že JÁ chci vidět svět... sem sobec!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama