Posledních pár dní

11. prosince 2010 v 3:51 |  Můj život v Texasu (1)
Příští týden odlítam domů, jak smutné. Opravdu se mi odsud nechce. Člověk si zvykne na to jak se tady žije, začne se tu orientovat, rozmluví se v angličtině, nestydí se tak jako na začátku, nade si nový kamarády a pak BUM! Odjezd.

Dneska sem byla nakupovat :-) Já nemam na to zaplatit si letenku domů, ale na nákupy mam vždycky. Je to dost divný.

Koupila jsem si super bomba úžasný botičky. Až je vytáhnu v Čechách tak nevim nevim jak se na to budou lidi tvářit. V Čechách umí všichni jenom pomlouvat. Pak jsem si koupila hezký šaty, ty jsou opravdu hezký a už se těšim až je vytáhnu na nějakou diskotéku :-) A pak jsem taky koupila nějaký vánoční dárečky pro mojí rodinku. Musim si ještě koupit tašku do letadla, to prostě musim. Nějakou větší, oni to neváží, takže tam budu muset narvat všechno co je těžký. A pak se uvidí. Nepředpokládam, že si nějaký prachy přivezu domů. Spíš tu ještě necham nějaký navíc. Co se týče nákupů v USA tak ty se určitě vyplatí!!!! Koupila jsem si šaty, za který bych v Čechách dala na 100% min 1500 Kč. Tady mi vyšly na necelých 400 kč. A takhle je to tady se všim... Přesto že Američani vydělávají mnohem víc, tak je tady všechno levnější. Nějaký nepoměr :-)

Zejtra nás čeká grilování a hezká společnost. Moc se těšim, bude to paráda a hlavně tady budem mít tolik ňaminek :-) Naložený masíčko... zeleninka... chlebíček... brambůrky... zmrzlinka... buchtička... mňam :-)

Dnes 11.12. 2010 slaví moje sestra narozeniny. Takže ti moje milá sestřičko přeju všechno nejlepší, hodně štěstí a zdraví. Mam tě moooc ráda :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama