Přestěhovaná

3. prosince 2010 v 23:36 |  Můj život v Texasu (1)
Takže jsem se přestěhovala ke Coreldě. Vyzvedli mě v domě (teď již) bývalé rodiny spolu s hostdad a synkem. Táta je hrozně moc sympatickej chlap, takovej pohodář, miluje svojí ženu a svého syna, předpokládam i dceru. Mamča je taky super paní. Mají doma uklizeno, prostě normální a v pohodě rodina :-)

Naše loučení se Shelley bylo dost suchý. Ráno mi zaklepala na dveře a řekla mi "deku tady nech". Asi si myslela, že jí vezmu přehoz z postele a odvezu si ho v kufru k další rodině.. haha! Tak sem jí řekla, že jí tu nechávam i budík, sponky, telefon, šampony, sprcháče, kulmu, fén na vlasy i skříň a stůl. Pak sem řekla dětem goodbye.. pořád se ptali proč jedu pryč. Jakoby jim to nedošlo. Vim, že sou malý, ale když někomu ublíží, tak by si to měli uvědomit už i v dětským věku, ne? Jinak není něco v pořádku... Shelley pak říkala, že budu mít nový dobrodružství. Jo to budu a doufam, že to bude lepší než to bylo teď.
Taky si pořád obnovuje statusy na facebooku a pomlouvá mě tam, že si to takhle nepředstavovala... a pak, že sem je nechala ve štychu. To mě celkem rozesmálo, protože mi řekla, že se bojí o bezpečí dětí, když jsou se mnou. Proto sem jí sdělila, že bude lepší, když budu bydlet u Coreldy, když mi to její rodina nabídla.
Taky je hodně naštvaná a Arienne mi řekla, že to je kvůli tomu, že mi dělali pokoj. Tak za 1. adekvátní pokoj s koupelnou má mít každá aupair a za 2. já sem jí říkala, že to co pro mě dělají je "too much", ale že děkuju. Nikoho jsem se neprosila, ale za vše jsem poděkovala!!!

Dneska jdeme s Coreldou na vánoční večeři do kostela.. jsem na to zvědavá. Dobře se najim, ale myslim, že mě nemine i modlení a to si trochu nedovedu představit jakožto neznaboh.
Zítra nás čeká "Slavnost světel"... přesně nevím co to bude. Ale pochopila bych to tak, že to budou nějaké ty lampióny.
V neděli má Tess narozeniny, takže předpokládam, že bude celej barák na nohou. Určitě tu bude spoustu dětí, spoustu jídla a dětská zábava :-)

Dům Coreldiny rodiny je mnohem větší, než ten v Katy. Je opravdu obrovskej. Celá její koupelna je velká jako muj pokoj. Její šatna je velká jako moje bývalá koupelna a tak bych mohla pokračovat :D Taky tady mají malou farmu. Nějaký koně, krávy, slepice, kohouty, kachny, pštrosy, psy a tak. Je to pustina. Určitě je to tu hezký, milá rodina, ale daleko od všeho a všech :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama