První den s novou rodinkou

20. prosince 2010 v 4:32 |  Můj život v Tennessee (2)
Tak to byla parádička. Klídek, pohoda. Žádný řvaní, hulákání, ječení,.... Ráno byli kluci na závodech v plavání, přišli po obědě. Pak jsme šli do parku, kde jsme hráli frisbee a pak jsme si udělali menší procházku. Je to tady moc hezký. Hodně lidí tam běhalo, taky bych se mezi ně mohla zařadit, určitě by mi to neuškodilo, ale bude mě to stát hodně přemáhání a nevim jestli opravdu někdy pudu. Ale na kolo bych si nejspíš sedla. Ale jedině s navigací. Myslíte, že navigace funguje i na kole? :D Já totiž nevim, jestli je připojená k nějakýmu přístroji v autě nebo ne.. Omluvte moji debilitu :)

Pak jsme jeli nakupovat... no tak kdo seděl první v autě??? No samozřejmě že já :-) Koupila jsem si šálu a rukavice. Ano!!! Pak jsme byly ještě jednou s Crisy (Krisy) a to jsem si koupila 3 (slovy - tři) svetry a tepláčky na spinkání. Taky balící papír, jmenovky a přáníčka. No a dárečky pro mojí rodinku už jsou zabalený. Koupim už jenom krabici, nastrkam to do ní, pořádně to zalepim a posílam směr Česká republika :-)

Mezi tim jsme taky večeřeli. Měli jsme nějaký zapečený těstoviny, pak brokolici se sýrem a navrh ještě nějakej dezert, ale to byl humáč :-) I když všem chutnal nejvíc... mě zas nejvíc šmakovala brokolice, mam ráda zeleninu.

Po večeři se sklidilo ze stolu, utřel se stůl, nádobí se hodilo do myčky a myčka se zapnula. Proč to sem píšu. Protože bylo fajn vidět, že tohle někdo (kromě mojí rodiny a přátel či známých, u kterých jsem někdy byla déle než jeden den) bere jako samozřejmost ... uklidit po jídle, aby na další stolování bylo zase čisto a připraveno opět prostřít.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama