První nabídnutá rodinka

4. prosince 2010 v 18:09 |  Můj život v Texasu (1)
Skoro sem vyskočila radostí z okna, když jsem viděla již známou větu Important notice from AuPairCare.... ano! Vybrala si mě rodina k interview.

Tato rodina bydlí u New Yorku, vesnice (nebo co to je) se jmenuje East Patchogue. Mají 3 dcery... 14 let, 11 let a 6 let. Takže hezký. Ale nemam z toho úplně nejlepší pocit.. samozřejmě nejsem v pozici, kdy si můžu vybírat a kdy můžu čekat, že se mi ještě nějaká rodina ozve. Rodina píše, že oni vypravují děti do školy, oni je vozí na různé aktivity a já jsem z toho pochopila, že já tam budu hlavně proto, abych jim uklízela pokoje, koupelny a prala prádlo. Zmínka o tom, že má aupair k dispozici auto - žádná. To by mě dost mrzelo. Nechci tam někde bejt na zakopaný vesnici a každýho se doprošovat, aby mě někam odvezl.

Paní mi napsala email, takže jsem jí odepsala, kde se přesně ptam, co bude mojí povinností. Paní je mimochodem Area Director. Teď nevim jestli je to výhoda nebo ne :-D

Vzhledem k tomu, že jsem u Coreldy a její rodina je fajn, tak mi chtějí zpříjemnit muj dosavadní pobyt a berou mě na různé výlety/slavnosti, atd. Tzn. že nejsem tak flexibilní jako bych byla doma. Tudíž jsem napsala, že dneska můžu volat buď večer kolem 8 a nebo zejtra ráno. Tak uvidíme.

Ještě jdu napsat svojí AD, co by mi k té rodině mohla říct....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama