Takové normální úterý

22. prosince 2010 v 3:12 |  Můj život v Tennessee (2)
Já nevim co mam pořád psát... někdo jistě podotknul - tak nepiš nic, nééé??? Ale tohle je muj deníček ze života v USA, a protože to čte celá moje rodina + přátelé + kamarádi + známí + cizinci, tak je moji povinností dávat o sobě vědět co nejčastěji, čili každý den.

Tak co jsem dneska dělala? Ráno jsme měli plavčo, pak jsme šli do laser centra. Děti z plavání tam měly zábavné odpoledne. My s Chrisy jsme se přidaly k čekajícím rodičům. U nás v Čechách by šla třída dětí, max se 3 učitelkama; tady byl s každým dítětem jeden rodič. Nevadí. Děti se vyblbly v laser centru a pak si daly ještě fotbal. Unavený dítě = hodný dítě. Doma jsme pak hrály nějaký hry... no a pak jsme se koukali na telku -> véča -> postel :-) Rychle to uteklo. Tady mi vlastně každej den utíká hrozně rychle.

Vytiskla jsem si přihlášku do školy. Budu chodit na gramatiku - fůůj, ale to opravdu potřebuju jako sůl, no a pak jsem si vybrala poslech a mluvení.
Cituji z cen:
grammar - 391$
listening/speaking - 261$
application fee - 25$
books - 200$
parking tag - 14$

To nám dělá přesně 891$ za 2 měsíce školy!!!!

Ještě že mi rodina za celý rok přispívá 500 dolarů! To jsem si oddychla! Ještě, že tak hodně!!!

No, konec vtipů. Do školy teda budu chodit leden-březen, myslim že je to 15. leden - 15. březen. Od března do května bych chtěla navštěvovat přípravu na TOEFL (cenu raději neuvádí) a komunikační dovednosti - pokročilé (cenu taky neuvádí a pokročilé proto, že základní se mi nehodí do rozvrhu).

Protože pořád žeru a žeru sladký, tak jsem si řekla, že bude dobré rozhýbat své líné tělo. Koupim si permanentku do fitka YMCA a začnu chodit. Koukala jsem se, že to není jenom blbý cvičení na strojích, ale nabízejí i taneční hodiny (jupííí), pak různý hry jako volejbal, basketbal,.... je tam taky plavání, je tam všechno co vás napadne. Samy se můžete podívat pokud to někoho zajímá - YMCA, záložka programs, no a konkrétně já si vybíram z programs for all a group excercise classes. Nevim jestli sem to dobře pochopila, ale myslim si, že budu platit měsíčně nějaký poplatek a pak můžu chodit na jaký hodiny chci. Ještě si to tam budu muset přečíst.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama