Tess' birthday party

6. prosince 2010 v 3:48 |  Můj život v Texasu (1)
Dneska měla Tess narozeninou oslavu. Slavila 7 let, šťastná to holka. Já už sem starouš :-) Party se konala v/u bazénu. To ste neviděli! Tenhle barák je opravdu obrovskej... jenom místnost s bazénem je velká asi jako typickej patrovej rodinej barák v Čechách. Obrovský!!! Party byla dobrá, hodně hlučná a na to, že to byli děti tak tam hrála super muzika :-D I já sem dováděla v bazénu. Musim dodat, že voda byla teplá a celá místnost byla vyhřívaná třema malýma kamínkama. Někdo má takový štěstí na rodinu...

Dneska šla Corelda do kostela a jestli jedu s ní... Tak jsem řekla, jo jasně. Jakou chybu sem udělala! Celkem sme byli v kostele 3 hodiny. Z toho já necelou hodinu, protože se to prostě nedalo a už mě tam nikdo neuvidí!!!! V žádným kostele. Já nejsem věřící a nikdy nebudu. Opravdu mi to přišlo přehnaný... přesto tam jsou přátelští a velice milí lidé. Já sem potom šla ven a čekala jsem na Coreldu venku. Několik lidí za mnou přišlo, jestli sem ok. Přišlo mi to hrozně hezký. Mě vůbec nic nebylo, jen sem nechtěla bejt v kostele obklopená samým bohem, ježíšem kristem, modlením, příběhy pobožných lidí, ... takže jsem si pak povídala s různýma lidma, ale hlavně s jednim klukem z Utahu (USA) a s jednim z Fidži. Oba byli moc fajn.

Zejtra budu vařit s Coreldou africký jídlo - to sem zvědavá :-) No a zejtra se snad dají věci trochu do pohybu a snad uvidim na čem jsem. Celkově se mi tu moc líbí, ale nečekala jsem, že budu mít 2-týdenní dovolenou hned na začátku pobytu... a pokud se poštěstí tak ještě další 2 týdny během života v další rodině :-D Pořád doufam, vlastně doufam každou vteřinu, co jsem tady. Myslíte, že je úchylka kontrolovat každých 10 vteřin, co jsem na pc, e-mail jestli tam není nějaká novinka?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama