Vánoce a všechno kolem

25. prosince 2010 v 21:30 |  Můj život v Tennessee (2)
Takže už i my máme Vánoce za sebou... díky bohu! Oddychnu si, až bude leden. Všechny rodinný svátky budou pryč a všechno se zajede do normálních kolejí. Taky se mi nebude tolik stejskat :)

Ve čtvrtek jsme večer vyrazili na večeři. Máma, táta, Hall a já. Bylo to super bez tý druhý nány. Ta taky včera úplně neuvěřitelně řvala. A bylo to jenom proto, že její matka nedorazila včera, ale dorazí až dneska. Jako že já sem ze začátku brečela hodně, ale rozhodně ne jako ona. Navíc ona brečí každej den... vždycky je úplně v pohodě, pak odejde k počítači a pak se začne otřásat patro. Nevim co se děje. Je to jen a jen její věc. Ale řekla bych, že se ještě hodně nařve! Ne že bych jí to přála, ale ona si myslí, že hlídat tři děti bude naprostá paráda. Tady nedělá vůbec nic a teď bude každej den celej den hlídat malý dvouletý prtě (+ další dva, pokud nechodí do školky). No tak ať si to vyzkouší. Půl roku to asi vydrží :) Ale na starý dobrý časy v Tennessee bude vzpomínat každej den.

No a večeře. Včera ke ŠTĚDROVEČERNÍ VEČEŘI jsme měli rejži a kuře. Coožeee??? Já miluju tohle jídlo, ale jako vánoční jídlo??? No dobře, jsme v USA :) Druhý den ráno jsme rozbalovali dárky - já jsem dostala náramek, tabuli na fotky a nějaký ručně dělaný přáníčko. Moc hezký. Pak jsme měli obří snídani. Párky, klobásy, slanina, šunka,.... kde můžu napsat, že to nejim? :D Ale byli tam i různý sladký věci jako buchty, cookies a tak.. takže sem si taky dala :) Bylo toho opravdu hodně, takže jsem najezená na 14 dní dopředu :) Dobřeee... už sem měla svačinku :D Ale taky sem začala cvičit, takže co jako... nechci vypadat jako koule po návratu domů :)

Včera jsem si taky skypovala s našima, ségrou a manžou. Před večeří, po večeři a po rozbalování dárků. Nemohla jsem tam být přímo s nima, protože máme stolní počítač u mě v pokoji a stromeček je v obýváku - za rohem. Ale ukázali mi cukroví, kapříka se salátkem i dárky co dostali :) Letos ten ježíšek byl nějakej štědrej :)

Já osobně dostala foťák, obal na foťák, obal na notebook, kabelku, kabát, nějaký svetry a trička, gps, kosmetiku, botky a tak.. nesmim zapomenout na roční pobyt v USA :) No a ještě mam jeden dáreček na cestě od rodičů, už se na něj moc těšim.. jsou tajemný jako hrad v karpatech takže vůbec netušim co to může být :) Popravdě řečeno, kdyby to byly nůžky (prostě nějaká kravina, kterou nepotřebuju), tak budu skákat 4 metry vysoko radostí... prostě je to z Čech :) Ale nůžky to nebudou :D Naštěstí. Je to nějakej velkej dárek.. těšim se, těšim :)

I ♥ CZE

No a včera odpoledne jsme si taky udělali výlet do Sun Studia. Je to studio Elvise Presleyho. Je to celej barák, takže na začátku je kavárna a různý cetky co si člověk může koupit, jako trička, cd, pohledy, kabelky, propisky, hrnečky, přívěšky na klíče,.... atd. No a pak se projdete po studiu s vlastním průvodcem. Bylo to moc hezký. Všechno je původní... podlaha, dveře, všechny přístroje :)

Já osobně jsem se vyfotila s legendárním mikrofonem Elvise Presleyho :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama