Vánoční dárky

22. prosince 2010 v 19:39 |  Můj život v Tennessee (2)
Do České republiky jsem zabalila a poslala 3,5kg balíček. Za 54 dolarů. Dárků mam spoustu... No co, Ježíšek chodí jednou do roka, takže se to může :-) Doufam, že udělam všem radost.

Tady jsem koupila Hallovi nějakou hru a bonbony. Tátovi dam knížku o České republice. Máme jsem koupila nějaké čokoládky - ta s náma nežije a uvidim jí poprvý v životě, takže proto čokoláda. Aupair a její matce jsem koupila nějaké bonbóny. Přijde mi to jako slušnost obdarovat všechny alespoň maličkostí. Pak jsem koupila dárkový tašky a nějaký přáníčka a za to všechno jsem opět dala 50 dolarů. Pro mě je to moc, vzhledem k tomu, že jsem 3 tejdny nebyla placená, ale tak budiž.... já jsem tátovi koupila ještě něco, ale vzhledem k tomu, že mi pak u kasy řekly 15 dolarů, tak jsem si řekla, že to necham třeba na narozeniny nebo na jinou akci, až ho víc poznam a až si to zaslouží. Mam to ve skříni. Je to něco jako sada na sušenky, muffiny, jsou tam k tomu nějaký polevy a ozdoby.. a on se tak rád otáčí v kuchyni, že jsem si řekla, že je to dobrej dárek. Akorát ho teda dostane jindy :)

Jen tak pro představu... dostávam 200 dolarů týdně. Teď jsem dala 54 dolarů za balík, 50 dolarů za dárky, 60 dolarů za svetry, 130 dolarů za zimní bundu, 100 dolarů za GPS.... takže si asi dovedete představit jak vycházim z penězma. Vůbec :-) Proto vůbec nechápu, jak si můžu doplatit školu, protože nemam z čeho. A ještě bych měla šetřit :D No budu se snažit. Teď už nebudu kupovat žádný oblečení, mam všechno... no i když... neee, nemůžu. Škola a pohyb (permanentka do fitka) je teď přednější. 100 dolarů tejdně, minimálně, bych ušetřit měla, ne???

Jenže já sem shopaholic  Ale já to překonam. Žádný nový boty, žádná nová kabelka, žádný nový džíny - jéé džíny, ty ale fakt potřebuju, ale ty stojí 20 dolarů, takže to je v pohodě... vidíte to, jo? :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama