Walmart a večeře

10. prosince 2010 v 5:50 |  Můj život v Texasu (1)
K večeru jsme vyrazily do Walmartu. Chtěla jsem si koupit něco sladkýho k snídani. To já prostě miluju. Ráno se probudit a dát si něco sladkýho (zákusky, dorty, sušenky, buchty, wafle, ...). Takže jsem si koupila muffiny, sušenky, ale taky jogurty (activia, jupíí) a nějaký kuličky do toho. Walmart je něco jako naše Tesco. Najdete tam všechno. Jídlo, oblečení, léky, věci pro zahradničení, do kuchyně,.. prostě všechno. Mě osobně se líbí, že u kasy se na vás usmějou, pozdraví (čeští prodavači - učte se!) a naskládají vám nákup do tašky. Taky se mi líbí, že nákup se může zaplatit během markování. Prostě projedete kartou strojek, podepíšete se a nazdar. Pak vám dají účtenku a mějte se krásně :-) Vlastně ani nevim kolik jsem dneska platila. Je to rychlý a bezbolestný. 

Pak jsme se vydaly na jídlo. Opět, jako pokaždé když jdeme s Coreldou na večeři, jsme se rozhodovaly co si vybereme. Dnes to vyhrál China Buffet a u mě to vyhrál na celé čáře. Zaplatíte 8 dolarů a vypijte a snězte si, co chcete. Bylo to formou švédských stolů a opravdu velký výběr. No já jsem si dala kuřecí maso, rejži a těstoviny. Přidala jsem si. Pak jsem si dala zákusky (mňam). Dále ovoce (to zbožňuju), dala jsem si banán přelitej jahodovým sirupem (wow! to bylo fakt super), ananas a mandarinky (ty sem jim tam snědla všechny). Završily jsme to zmrzlinkou. Bylo to fakt super a já to hodnotim na 100%. Na konec jsme dostaly fortune cookies. To byla moje první zkušenost, já to znam osobně jen z filmů :-) Mě tam stálo - Jsi přirozeně laskavý a dobrý ke všem lidem. Tak to jsem přesně já :)

Chtěla bych tu zůstat ještě nějakou chvilku... chci tu zůstat rok. Já přece vždycky dostanu to, co chci! Tak proč ne, teď? Aha, já vim... teď tu není moje maminka, která by svýmu rozmazlenci koupila, co si přeje. Já sem si v životě přála hodně věcí. Lidi, co se mnou byli v průběhu zařizování tohohle všeho ví, jak opravdu moc jsem si tu přála být. A teď to všechno skončí a vůbec ne mou vinou. Pro mě je to hrozná škoda...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama