Asi to moc prožívam

23. ledna 2011 v 22:40 |  Můj život v Tennessee (3)
V minulém článku jsem psala, jak trpim, když musim hrát nějakou hru... dneska bych to trochu poupravila. Zjistila jsem totiž, že některý hry si vyloženě užívam a fakt mě baví a u některých bych nudou brečela :D

Třeba wii či playstation, takový Mario je prostě nesmrtelný, pak mě taky baví golf nebo baseball. Pokud mam hrát americkej fotbal, tak jsem úplně mimo a začínam natahovat :D Ta hra mě tak nebaví! Nemá to absolutně žádnou pointu. Vyhodí se míč, někdo ho chytí a v tu ránu ho deset dalších hráčů srazí na zem, ehm. Jednou jsme taky hráli hru, která se jmenovala "Are you smarter than a 5th grade?" - v překladu, asi jako "Jsi chytřejší než páťák?". Hall vyhrál, ale já sem byla těsně za ním :-) Navíc se musim omluvit tim, že hodně těch otázek spadalo na Ameriku, její historii a vůbec to, co se oni učí. Vedla jsem si poměrně dobře :D Taky jsme hráli nějakou japonskou hru. Podle názvu bych řekla, že to bylo z Číny nebo z Japonska. Název vám teď nepovim, ale ta hra mě taky bavila. No a pak mě bavila ta hra, jak tam hádáte kdo je vrah a čim vraždil - logická hra, super. Třeba mě nebavilo Monopoly :/ Ale je to taky tim, že Hall neumí prohrávat. Takže jakmile začne prohrávat tak začne dělat naschvály, takže třeba nemůžu ani hodit kostkou a tak... a s tim souvisí spoustu her jako člověče nezlob se, žížaly, apod. Karetní hra "UNO" taky není špatná. No musim sem něco vyplodit jako že nejsem zase až tak špatná aupair a že si pořád nestěžuju (že Klárko :) ... ale myslim, že jsem to sama psala v jednom ze článků:-))

Závěr: Některé hry mě baví, některé ne :-)

Tenhle víkend jsem měla poměrně plný aktivit, proto jsem ráda v neděli odpočívala. Musela jsem teda zajet do knihovny a pak si koupit tužku a gumu :) Koukala jsem se i po nějakých džínách, ale zatim to nechávam otevřený... líbily by se mi nějaký světlý, ale zatim narážim na samý tmavý barvy. V sobotu se mi při nakupování s holkama líbili světlý džíny, úplně jsem je tam obdivovala, stejně tak jako cenu :) Ovšem! pan prodavač mi sdělil, že jsem moc vysoká a na mě džíny nemají :/ A když už, tak to berou přímou úměrností - čim delší tim jsou pro tlustší lidi.
Tady k tomu bych ještě podotkla, že v Čechách je moje velikost M.. vzhledem k tomu, že ráda nosim šaty bez ramínek, tak ty si kupuju v S nebo XS (líp drží). Tady je moje běžná velikost XS a ještě je mi to občas velký, dětská velikost to jistí :O

Jinak v pátek jsem byla tancovat salsu se svými spolužáky, spolužačkami a ještě dalšíma lidma z univerzity. Byla to p-a-r-á-d-a. Zažili jsme hodně srandy... Salsa mi docela šla, ale tak tancování vůbec mě hodně baví, takže jsem si to opravdu užívala :-) Jelikož jakožto řidič a jakožto pracující osoba jsem neměla nárok na alkohol a musela jsem se vrátit brzičko domů :)
Při vchodu nás kontrolovali dva velcí černí hromotluci... ukazovala jsem český řidičák, aby věděli kolik je mi let :D
Protože jsem byla jediná blondýna v tom baru, tak jsem si na nezájem ze strany amerických občanů nemohla stěžovat :) Ovšem, to co zkoušeli to bylo neuvěřitelný! Já na tyhle kecy moc nejsem, takže měli smůlu. Ale musim se pochlubit, že jsem byla požádána i o ruku :D
Jinak si většina lidí myslí, že Czech Republic je město v Rusku. Haha.
                                                                Já a Nil z Íránu :-)

V sobotu jsme byly s holkama au-pairkama dát sbohem naší milé Amy, aupair z Číny, která nás příští týden opustí, protože prodlužuje o další rok s rodinou z Virginie. Byly jsme na obědě v čínské restauraci. Tam se mi to líbilo už v Texasu, líbilo se mi to i tady. Zaplatíte 7 dolarů a snězte kolik chcete. Jooooo :D Chutná mi jejich rýže, jejich nudle a kuřecí maso. A ty zákuskyyyyyy. Měla jsem celkem asi 6 nebo 7 chodů :D
Potom jsme šli nakupovat... koupila jsem si skvělé černé botky na podpatku. Tady je to prostě potřeba, když jdete mezi lidi. Botičky jsou vidět na fotkách níže. Ty šaty jsou z Texasu. Tenkrát jsem přemejšlela jestli si je mam koupit nebo ne, pak jsem si je prostě vzala a teď jsem ráda, že je mam :)

No a večer jsem se vydala na "večeři" do amerického domu na véču. Opět byli zváni všichni z univerzity, ale bylo to hlavně pro nás cizince. Bylo tam poměrně dost lidí. Ani bych neřekla, že to byla večeře. Spíš tak jako party s jídlem... užili jsme si opět hrozně moc srandy. Pořádané to bylo u americké rodiny, přímo v jejich baráku... v jejich OBŘÍM baráku.
Můžu zmínit garáž pro 6 aut ... dostalo mě ovšem vlastní kino!!! A tim nemyslim gauč + televize. Ale normálka plátno velký jak v kině a k tomu ty sedačky + nějaká ta promítačka, já tomu moc nerozumim. Ale jako paráda :)
Pokud si vybavíte nějakou americkou party v baráku z nějakýho filmu, tak takhle nějak to teda nevypadalo :D
Spíš taková poklidnější akce... kdo chtěl mohl tancovat, kdo chtěl mohl hrát hry, byl tam i bazén (ale bez plavek jsem si to netroufla:D), kdo chtěl mohl jíst, kdo chtěl mohl jen tak konverzovat... bylo to na každým jaký si ten večer chtěl udělat :)
Já jsem si zahrála pár her, zahrála jsem si na klavír a na bubny (ne, neumim to), pak jsme tak konverzovali a udělali jsme pár fotek.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama