Au Pair Meeting a předpověď počasí

10. ledna 2011 v 5:20 |  Můj život v Tennessee (2)
Paráda! Bomba! Super! Strašně moc jsem si to užila. Všichni byli moc milí, samá objetí a pusinky. Hned jsem si domluvila nějaké akce (kino, diskotéka, zápas) s holkama, takže super... jsem naprosto spokojená :-)

Co mě rozesmívá je, že je tady všechno zavřený!! Měli jsme mít aupair meeting v zoo a měli jsme jít bruslit. Bohužel, zoo se zavřelo, protože OČEKÁVÁME sníh. No nevadí.. tak jsme vyrazili do starbucks. Ale bohužel, starbucks je zavřený, protože OČEKÁVÁME sníh. Tak jsme nakonec skončili v DD. Řekla bych vám celej název, ale nejsem si tim jistá :-) Každopádně to není podstatný. Dala jsem si džus a koblihu - však jsme přece v Americe, né? :)

Před večeří jsme šli s Hallem ven. Koulovali jsme se. Napadl totiž celý 1 cm sněhu!!!!! PÁNI!!!
Každopádně teď už je to lepší, už za okny máme asi 10 cm sněhu. Ale jako... oni tady jsou zvyklí na sníh, tak co blbnou s uzavíráním škol, univerzit, restaurací, kaváren, apod.???
Bych je poslala do Čech ať se podívají jak se žije ve dvou metrech sněhu :D Dobře.. teď ve dvou metrech vody :D

Doufam, že se oteplí a sníh zase zmizí, protože musim do konce týdne zaplatit školu, abych tam mohla začít chodit!!!

Jinak jsem taky byla tankovat... haha! Všechno bylo v pořádku do té doby, než se mi na displeji objevilo, že mam pokračovat s "lozzy" ... tak jsem si řekla a sakra, kde se stala chyba, tohle slovíčko neznam ani nevim co by to mohlo znamenat v češtině. Takže naproti mě stál nějakej chlápek a já, že bych potřebovala pomoct a jestli by nebyl tak laskav... samozřejmě byl tak laskav, naštěstí, jinak bych tam stála ještě dneska :) Vyptával se odkud jsem a když jsem mu řekla, že z Čech, tak mi řekl, že v Čechách nikdy nebyl, ale že byl v Asii, takže si to dovede představit a že to asi bude stejný... no neříkala sem nic :D Když ostatní viděli, že nevim jak na to, a že mi pomáhá jeden týpek, tak nakonec tam byli další 4 chlapi, který se bavili mojí nevědomostí. Tsssss!!! Já za to nemůžu, že sem nevěděla co je to slovo lozzy. A když napíšou pokračujte s lozzy, tak je to těžký pokračovat... už vidim je, kdyby byli v Čechách a tam na ně vyskočilo něco českýho!! Tssss
Jo a mimochodem - lozzy je pistole, prostě ta hadice, kterou srčítě do nádrže a tankujete... to slovo neznal ani Američan u benzínky ani muj hostdad. Bůhví co sem tam měla za jazyk :D Ale continue with... bych řekla, že je angličtina :)
No teď už vim!! Teď už jsem machr u drive-in bankomatu, takže budu machr i u benzínky, příště... :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucie Monroe Lucie Monroe | E-mail | Web | 10. ledna 2011 v 9:02

Dunkin' Donuts??

2 Cominick Cominick | 10. ledna 2011 v 9:20

Tady by mohli zavírat: Očekáváme sníh, očekáváme náledí, očekáváme oblevu, očekáváme záplavy :-D
ne, dělám si randu ... jsem ráda, že už je to jen a jen lepší ;)

3 Jana Jana | Web | 10. ledna 2011 v 15:10

Whohooo, Dunkin' Donuts. Přesně tak :)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama