Dnešní odpoledne

10. ledna 2011 v 23:29 |  Můj život v Tennessee (2)
Jak již víte školy jsou zavřené, protože jsme úplně na větvi z 10cm sněhu. Nutno podotknout, že teď už je teplo a sníh mizí, tak bych se hodně divila, kdyby se zejtra do školy nešlo!
Myslíte si tedy, že jsem strávila se svým synáčkem celý den? Vůbec ne!
Ráno jsme si užívali sníh, postavili jsme sněhuláka. Moje mamča se mu smála, že je prej hroznej a vůbec nevypadá jako sněhulák!!! Když ten sníh vůbec nedržel u sebe, takže jsem ráda, že se nám to povedlo vůbec takhle. No posuďte samy a pokud se vám to nelíbí, tak to radši nekomentujte! :D

Potom přišli jeho kamarádi, šli kolem a od té doby jsem Halla neviděla, vlastně jen přes oběd. Ale! Co tomu předcházelo. Z New Jersey vim, že máme bejt s dítětem pořád, že prej kvůli tomu si nás sem jejich rodiče pozvali. Takže když chtěl s nima někam jít, tak sem řekla, že ne. Ale když zavolá tátovi a ten mu to dovolí, tak může jít. Tak mu volal... táta to povolil. Když přijel domů, tak jsem se ho zeptala, jestli je to tady bezpečný, protože v ČR se občas stane, že jsou děti unesený... tak říkal, že na něj mam občas mrknout z okna, ale že to bezpečný je.
Myslim, že se o něj strachuju víc než fotr :D

No prostě mi přijde, že kdyby se mu něco stalo a i přesto, že jsem volala tátovi, že to nechci a on to povolil, tak už se vidim jak sedim někde ve věznici a čekam tam na smrt, kvůli tomu, že jsem se na něj z okna nedívala zrovna V TU chvíli.

Jinak, abyste si udělali představu, tak tady fotka mě a Halla:

Jinak musim říct, že jsem nikdy neviděla nikoho línějšího. To že s náma Chrissy nestavěla sněhuláka no budiž. Ale od tý doby co tu jsem ani jednou nezapla myčku a ani jednou jí nesklidila. Všechno dělam já. Ale mě to nevadí, protože doma bych to musela mejt všechno pěkně ručmo, takže tady to je pro mě ráj :) Nicméně, dneska jsem zapla myčku .... po 1,5 a půl bylo hotovo, tak jsem jí vyndala.... Po určitý době jsem si šla pro něco dobrýho do kuchyně. Dost mě udivilo, že špinavé a použité nádobí bylo nad myčkou místo v ní. Naše milá Chrissy si totiž myslela, že když otevře myčku, tak jí bude muset uklidit. Tak si radši počkala až to udělam já - jenže v tý době to nádobí už dávno bylo vyndaný....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Milča Milča | Web | 12. ledna 2011 v 22:00

A kdy ta holčina odjíždí? Abys už měla pokoj. Myslím, že když táta Hallovi dovolil jít ven s kamarády, tak bys průšvih mít neměla, kdyby se něco stalo, ale stejně by sis o tom možná radši měla s Gilem promluvit.
Na fotce vám to s Hallem moc sluší a sněhulák je taky hezkej. Jak teď píšeš samý takový nadšený člnky, tak se mi do tý USA chce čím dál tím víc. Dokonce už si říkám, že bych to tady mohla zabalit už začátkem července, pak si užít doma prázdniny a do USA valit už tak v půlce září.

2 Jana Jana | Web | 12. ledna 2011 v 22:04

Já sem s nim o tom mluvila a nemá s tim problém... ještě sem chtěla dodat, že když je venku, že za něj nechci nést žádnou zodpovědnost.. ale pak sem si to radši nechala pro sebe, aby si to třeba špatně nevysvětlil. On řekl, že je to tady bezpečný, tak snad jo!
Jak tak čtu ty tvoje články a to co tam děláš, tak se stydim, že já tu téměř nic nedělam! Sbal se co nejdřív a pofič sem :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama