Football parade

1. ledna 2011 v 16:14 |  Můj život v Tennessee (2)
Dneska to měl být den jako každý jiný, především odpočinkový, max. v nákupním centru :) Po několikahodinovém skypování s mojí sestrou, kdy už potom ke konci jen mlčíme (ale hlavně že skypujeme :D), mi přišel Hall říct, že jedou na football parade a jestli nechci jet s nima. No tak samozřejmě, že jo. Je potřeba prozkoumat to tady ... a hlavně, my moc těch parade v Čechách nemáme.
V nejznámnější ulici Memphisu... ráda bych vám řekla název, ale bohužel jsem to zapoměla, se slavná parade konala. Byl to vlastně průvod fotbalových týmů, jejich roztleskávaček a kapel. Bylo to fajn. Rozhazovali se tam sladkosti a korále (v barvách týmů).
Hodně lidí tam fandilo týmu UCF a další týmu Georgia bulldogs. UCF byli černo-zlatý a Georgia červený. Zvýrazněná barva je hlavní barva těchto týmů. Hall fandí Georgii. Dle průvodu, choreografie a jejich oblečků je Georgia opravdu lepší. Co se týče fotbalovýho umění nevim. Každopádně děvčata z týmu UCF předvedla parádní salta. Přesto mě zaráží, jak tlustý některý ty roztleskávačky jsou!!!!
Další postřeh... všichni (holky, dámy, babičky) tady jsou hrozně zmalovaný. Nestačí jen řasenka, příp. lesk na rty... tady musíte mít make-up (alespoň 4x tmavší než je vaše pleť), zdravíčka, stíny atd. atd. atd. Pak zapadnete ;)
Na autech tam taky sedělo spoustu "Miss" ... ať už to bylo čehokoli. Některý taky dost silný.
Mě je fuk pokud sou lidi tlustý a vyhovuje jim to, příp. jsou nějak nemocný. Ale čekala bych, že roztleskávačky (sportovkyně) budou štíhlý holky, stejně tak jako Miss.

Každopádně se mi Footbal parade moc líbila a těšim se na další parade. Gil mi říkal, že tady mají parade snad kvůli všemu. To je dobře :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama