Silvestr a tornado warning

1. ledna 2011 v 16:32 |  Můj život v Tennessee (2)
Kvůli oslavám Nového roku jsem včera vytáhla svuj vůz a jela jsem nakupovat. Koupila jsem si krásné tílko :-) Celý den jsem vymýšlely s Annou, kam a kdy půjdeme. Nakonec jsme se sešly ve Starbucksu, ještě s jednou aupair, Kajou z Estonska - opět Evropanka, takže fajn holčina :)

Jak jsme si tak pily kafčo (u mě Caramel Apple Spice) a koukaly jsme se z okna, jak vydatně prší
a stromy se tak nějak víc ohejbají, tak jsme si říkaly, že to nevypadá na bujaré oslavy Nového roku v centru Memphisu (venku). Nakonec se vydalo varování před tornády... takže jsme dopily kafčo a pak jsme jely domů. Musim říct, že tohle byl muj první silvestr, kdy jsem šla spát ještě před půlnocí. A víte jak se cítim? Bezvadně :)

Když jsem řídila cestou zpátky ze Starbucksu domů, tak jsem měla docela bobky, protože kvůli vydatnému dešti, tmě a padajícím větvím, jsem vůbec neviděla, kde je silnice, natož muj pruh. Ale zvládla jsem to!

Jelikož v Čechách tornáda nemáme, tak jsem byla natěšená, kdy nějaké přijde... tornádo se nám nějakým obloukem vyhnulo... koukala jsem se totiž na nějakou mapu na internetu. Možná je to dobře, možná bych se ještě divila, jakou sílu to může mít :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Milča Milča | Web | 2. ledna 2011 v 19:21

No, tornádo není žádná sranda. Myslím, že by ti do smíchu nebylo, kdyby tě najednou Gil nahnal do sklepa a a venku by lítalo všechno co není přitlučený a někdy i to co přitlučený bylo...třeba střecha..

2 x-katie x-katie | Web | 2. ledna 2011 v 21:06

no inac ja to poznam tiez, byvam natesena z veci, ktore doma nemame aj ked tu posobia chaos a tak dalej :) podla mna je to normalna ludska vlastnost :)

3 Klárka Klárka | Web | 2. ledna 2011 v 23:27

těšit se na tornádo?... dobře ty... já jsem čekala, že napíšeš něco ve smyslu bojím s, pomoc, ale ty bys ho šla vítat s otevřenou náručí, co??...:-D

Klárka

P.S. Řekni mi, jak to děláš, že pořád nakupuješ? Pořád píšeš, že nemám žádné peníze, ale hned na to se objeví článek, že sis koupila to a to... Jak to jen děláš???!!!

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama