Školička

28. ledna 2011 v 2:59 |  Můj život v Tennessee (3)
První testíček ve škole bych ohodnotila, jako fajn. Výsledek teda ještě nevim :D Ale teď si myslim, že dobrý... max 1-2 chybky. Ale známe to... jakmile si člověk myslí, že dobrý, tak pak se diví :D Takže se vám potom pochlubim :) 1. cvičení bylo doplňování správných sloves v daném čase do vět... 2. cvičení bylo "najdi chybu ve větě, některé věty jsou správně", pak jsme měli napsat 4 věty (příběh) s použitím slov when, after, before, while a nakonec napsat větu s "If". Ty dvě poslední to byla trivialita... to první si myslim, že taky v pohodě.. u toho "najdi chybu" nooo.. uvidíme :) Ale mam dobrý pocit :)

Ve škole to začíná být čím dál lepší, protože se začínáme poznávat s lidma ze třídy (i mimo), začíná tam bejt sranda :) Nedokážu ani říct, kdo by byl nějak muj nejvíc oblíbenej, s každým tam je sranda, ale je fakt, že nejvíc času trávim s Tonym (Čína), Sandy (Švýcarsko), Douglasem (Venezuela), Nil (Írán, Caroline (USA), Anna (USA), Hanan (Sýria), ... no vidíte to a má to ještě pokračování. Prostě jsme tam jedna parta a to je na tom to nejhezčí :)

Taky musim školu pochválit, protože pro svoje žáky vymýšlí mnohem víc aktivit než au-pair agentura. S aupair se scházíme jednou měsíčně.. většinou na místě, kde se musí zaplatit min 10 dolarů... se školou (mimo školu) se scházíme alespoň 4x týdně a všude možně (většinou se neplatí, joooo). Větší sranda a vůbec větší zábava je se spolužáky než s aupair. Sem totiž zjistila, že některý aupair sedí jen doma a vůbec nic nedělají :( A když něco dělají tak max právě že jednou za ten měsíc. Steffi (ta z Německa, hrozně moc fajn holčina) ta se dokonce veřejně přiznala, že se jí hodně stejská a že je pro ní lepší sedět doma než někde být. Chudinka. Kaju (Estonsko) tu mam taky ráda, ale ta aktivitou taky moc nehýří.. Brazilský/Kolumbijský a tyhlety holky ty chodí hodně pařit ven, bohužel jsem s nima ještě nebyla, protože sem neměla čas (vždycky mi do toho vlezla nějaká aktivita školy a to já momentálně preferuju).

Včera u večeře taky byla zapnutá televize, běželo American Idol a zrovna to bylo z Wisconsinu... když to řekli, tak jsem protočila oči a povzdechla sem si, že do toho státu by mě nikdo nedostal ani párem volů. Bylo mi vysvětleno, že to je vlastně super stát :) Och, já mam takový předsudky... prostě i když budete aupair na konci světa, tak tam pořád bude něco co je fajn, to mi věřte :) A podívejte se na mě... stačí si najít opravdový kamarády a hned je to o něčem jiným :-) Do školy opravdu doporučuju chodit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klárka Klárka | Web | 30. ledna 2011 v 0:13

Jojojojojo, zcela pozitivní článek?  Jen nám, Jani, pověz, co se Ti dneska nelíbilo:-D:-D...

Školu Ti závidím.. Já jí chci taky, a taky hodně kamarádůůůůů...:-D:-D

Klárka

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama