Už se bojim cokoliv napsat

27. ledna 2011 v 4:05 |  Můj život v Tennessee (3)
Poslední dobou mi kdekdo říkal/psal, že si pořád stěžuju. Ano, já to vim, ze začátku jsem si hodně stěžovala. Ale teď mi to nepřijde, ale přesto vám, čtenářům, přijde, že si stěžuju neustále :D Tak to prosím pěkně ne! Pořád se mi to tu líbí. Hall je neuvěřitelně vychovanej, až mě to občas zaráží, jestli je mu opravdu deset let a nebo jestli už mu není třicet :)
On ví, že ráno musí vstávat - vstává dobrovolně a sám. On ví, že musí nakrmit rybičky - a udělá to. On ví, že si musí ráno ustlat postel - a udělá to. On ví, že každej den musí číst 30 min - a udělá to. On ví, že musí cvičit kytaru - a dělá to. Prostě všechno, sám od sebe, do ničeho ho nemusim nutit. Když připravim nějaký jídlo, tak VŽDYCKY poděkuje. Každé ráno se mě ptá, jak jsem se vyspala. Každé odpoledne se mě ptá jak jsem se měla ve škole... Hned po tom co se ho zeptam já. Přijdu si trošku nudně :D Pokaždý když mi naskočí do auta odpoledne, tak se ho ptam "Jak bylo ve škole?", "Máš úkoly?", "Z čeho?", "Umíš to?", "Máš hlad?", atd... :-D

To moje stěžování... ze začátku jsem hodně psala, jak jsem tu spokojená (a to pořád platí), ale pak mi to přišlo už trochu blbý, tak jsem se začla zaměřovat na to, co mi tu třeba až tak nevoní... přijde mi to tak lepší, než pořád psát je to tady supeeeer. Tak radši napíšu, dneska mi vadilo tohle a tohle, ale to neznamená, že si stěžuju, jen je to muj názor. A mam se pořád dobře a všechno je při starým. :-)

Když napíšu, že má Hall "Snow day" a já pro něj nepojedu, protože mam školu, tak to není stěžování, ale na to mam právo :) Gil totiž podepisoval papír, že mi umožní studovat a v takovýchto situacích (kdy já nemůžu, kvůli škole) si musí najít náhradu (pokud nemůže sám).
Když napíšu, že mi tu nechutná jídlo, tak to přece záleží na člověku, ne? Někomu tu chutná, někomu ne. Zase je tu mnohem víc věcí, který bych vyzvedla nad Českou republikou... PS: Dneska jsme měli k večeři grilovaná kuřecí křidýlka a jako mňam!
Když napíšu, že mě nebaví hrát hry, tak co? Ségra mi nepsala, že mě to nebavilo ani jako malou :D Ale pokud čtete poctivě tak víte, že hry hraju ;) Jen mě to prostě nebaví.
Když napíšu, že Tennessee je nudný? A kdo může napsat, že není? Já tu mam spoustu přátel, ale prostě tu není nic moc, co dělat (to řekne naprosto každej na koho tady narazíte!!!). Za zábavouje třeba cestovat :) To mi nevadí.  
Navíc pamatujete si na muj článek "negativa" nebo jak sem to popsala? Nakonec jsem tam napsala, že žádný negativa tady nejsou!

Prostě já napíšu něco co se mi tu nelíbí a pak třeba zapomenu připsat co se mi tu líbí, protože mi to přijde jako, že si to domyslíte, ale asi ne :)

A pokud má někdo na mysli Texas, tak já opravdu nejsem zvyklá bydlet v bordelu. Prosím pěkně my máme uklizeno i ve sklepě!!!!! Nehážeme odpadky na zem - kdo taky??? Pokud někdo někomu ubližuje, tak je to u nás taky špatně, protože se to prostě a jednoduše nedělá. Ale chápu, že v dnešní době, kdy kdekdo týrá děti a přijdu mu to normální, tak to, co se dělo mě, je naprostá pohodička!

A teď už k tomu nemam co jinýho říct. Vlastně jo. Pokud se vám to moje stěžování nelíbí, tak proč sem chodíte a čtete to?  Asi z důvodu "Bože!! Musim si přečíst co zase napsala a co jí vadí dneska!"

Popravdě řečeno... dneska mi nevadí nic :) A popravdě řečeno podruhý... stěžovat si budu i nadále :) Jsem totiž asi jedinej člověk, co tu napíše pravdu. Někdy je to růžový, někdy ne. A pokud to berete jako stěžování, tak holt jo. Navíc uvědomte si, že tohle je MUJ BLOG neboli MUJ DENÍČEK a to znamená, že si sem můžu psát co chci!!! Tak a skončila sem

Dorazil konečně balík!!! Cukroví se dá jíst, takže dneska jsem pěkně poctivě papala a zejtra budu pokračovat :) M-Ň-A-M!!!! Ještě jsem tam měla zimní bundu, slovníček, knížku s gramatikou, telefon+nabíječku, antikoncepci a vánoční dáreček. Dostala jsem pyžámko :)

Jinak dny tu běží pořád stejně... ráno do školy, pak ze školy, pak na plavání, pak večeře a pak spát. Mezitim se učim buď já a nebo Hall. Čas na nějaký odreagování není (tim myslim spíš pro Halla, já mam volnýho času dost).

Co se týče školy, tak jsme se se spolužákama shodli, že v hodině gramatiky mluvíme víc než v listening/speaking, což je trošku... divný. Bývalí studenti mi říkali, že záleží na učiteli a my jsme asi nekápli na dobrou. Ale co, dostanu za to kredity a to je hlavní :) Gramatika je fajn a zítra (27.1.) píšeme první test. Jsem na to zvědavá. Paní učitelka na gramatiku je super. Mam jí hrozně ráda.

Muj rozvrh:
Pondělí: budíček nejpozději v 8.15 (Hall vstává sám), v 8.30 odjezd do Hallovo školy, VOLNO, v 10h odjezd do mé školy, konec ve 12h, VOLNO, v 16h vyzvednout Halla ze školy, připravit mu oběd a být tu pro něj, kdyby cokoliv potřeboval, 17.25 odjezd na plavčo, VOLNO, v 19h vyzvednout, VOLNO
Úterý: to samé akorát škola 10-15
Středa: to samé jako pondělí, VOLNO po 16h (ve středu jezdí Hall na kytaru s tátou)
Čtvrtek: viz úterý
Pá: viz pondělí, akorát Hall má dřív plavání, takže VOLNO po 17.30
So+Ne: VOLNO
Nevařim, neuklízim, neperu. Peru pouze svoje prádlo. Vařim pouze pro sebe (když mam čas a nebo prostě chci). Uklízim pouze svuj pokoj a svojí koupelnu.
Jako parádička paráda :) Když to přeženu tak pracuju 10h týdně :) Co se týče rodiny, tak mam opravdu neuvěřitelný štěstí!!!! KONEČNĚ.

PS: Příští díl American idol je v Nashville a to je kde??? Kdo řekl v Tennessee, tak měl pravdu a zaslouží si odměnu :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama