Pracovní den :D

22. února 2011 v 0:25 |  Můj život v Tennessee (4)
Hned na začátku bych napsala, že já to mam tak trochu jiný
Dnes vám popíšu den, kdy jsem měla Halla na starosti téměř celý den.

6.30 budíček ... ehm ... budík nařízenej na 7:40, ale za tu dobu, co jsem v USA tak se pokaždý vzbudim bez budíku a navíc pokaždý o dost dřív. Dneska se mi to moc nepozdávalo a taky sem čuměla jako puk celý dopoledne.
Pak následovala snídaně (cheerios, mňam) a v 8.15 odjezd na plavání.. pak jsem jela do banky a pak domů, kde jsem se koukla na lekci 11, co že se to všechno musim naučit na úterní test.
V 9.45 šup do auta a vyzvednout Halla z plavání.
Návrat cca v 10.20 a následovala lehká svačinka. Já jsem si dala banán a Hall měl nějakou müsli tyčinku.
Hall je po plavání většinou unavenej, takže si lehnul na zem (většinou leží na zemi místo na gauči) a koukal na televizi. Já jsem seděla v kuchyni a šrotila se :)
Kolem 12tý jsme si dali oběd. Hall si dal peanutbutter-honey sandwich a pomeranč... nebudu se k tomu vyjadřovat :D Jemu to chutná, takže co já mu tady budu nutit svuj názor, že to není nic moc. Já jsem si udělala špagetky, mňami mňam :)
Po obědě šel ven hrát basket... já jsem mu řekla, že přijdu, jen co dojim svoji porci. Jsem si toho udělala nějak moc, ale bylo to tak dobrýýý, tak jsem si to chtěla sníst :)
Ještě než jsem dojedla, tak mi přišel říct, že je venku Daniel a že teda bude hrát s nim, a že já můžu zůstat klidně doma... v překladu: radši nevylejzej a neztrapňuj mě :D
Takže po tom, co jsem dojedla, jsem hodila nádobí do myčky a myčku jsem zapla... pak jsem si vyprala a usušila dvě várky prádla. Skypovala se ségrou a mamčou. Napsala si na facebooku snad se všema. Stihla jsem si zahrát několik her slovního fotbalu :D Naučit se na zítřejší test.
Zavolat si několikrát s Nil, se Sandy si napsat milion zpráv, poslechnout si X hlasových zpráv a přečíst si zprávy od tajných ctitelů :D
V pět jsem se šla zeptat, jestli náhodou nechce jít domů... tak jsem mu to pak povolila ještě do půl 6. Když přišel, tak si lehnul opět k televizi (jeho oblíbená činnost). Tak jsem mu musela připomenout, že si musí zahrát na kytaru a přečíst si kus knížky. Pak přijel jeho táta, takže to pro mě znamenalo P-A-D-L-A-.

PŘEŽILA JSEM SVUJ TĚŽCE PRACOVNÍ DEN  Čtěte: práce od cca 7:40 do cca 18.00, kde jsem opravdu pracovala čistého času asi 30 minut. 30 minut zahrnuje - odvoz plavání a zpět a sandwich k obědu
Protože sedět doma celý den není muj styl, tak jsem se po příjezdu host-otce zvedla a odjela jsem na véču k Nil, kde jsme kecaly snad ... až do teď :-)
PS: S příchodem teplého počasí je i v Tennessee zábava a moc si to tu užívam. Stačí najít dobrej bar, školu a přátele a je to tu ráj na zemi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cominick Cominick | 22. února 2011 v 10:01

Závidim pracovní den :-D Jsem ráda, že si to pořádně uživáš!! :)

2 Milča Milča | Web | 22. února 2011 v 18:04

wow, tak ten pracovní den závidím...taky bych aspoň jeden takovej brala :-D
Jinak "moje" holky jedí ke snídaní cheerios snad každej den, já to měla jednou a UŽ NIKDY VÍCE!!! Ale tak každej má ty chuťový buňky jiný, že...

3 Klára Klára | 23. února 2011 v 22:20

cheerios?... isaacova snídaně. cheerios?... moje snídaně... yummy, yummy:-) ;-)

4 Jana Jana | Web | 23. února 2011 v 23:28

Cheerios je bomba největší, bez nich by to ani nebylo ráno 8-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama